Aky krem na psoriazu?

Príspevok v téme: Aky krem na psoriazu?
mimimh

Ahojte a pekny vecer... mam psoriazu na tvary(celo, pod obocim a okolo vlasov) a pod vlasami. mam zmiesanu plet a neviem aky mam pouzivat krem na tvar aby som si to nezhorsila. liecim si to takou vodickou od doktorky. nemate niekdo s tymto skusenosti? videla som v lekarny aj jednu termalnu vodu v spreji... chcela by som si ju kupit len neviem...

mahonia

súcitím s tebou, viem, že strašne trpíš. ja mám ľahkú formu psorky vo vlasoch a mám toho dosť. Tvár je predsa citlivejšia, ale skús to upokojiť a odstrániť svrbenie, šupinky a začervenanie dermokozmetikou z lekárne. Ja používam Psoristop a pomáha mi eliminovať príznaky a predlžilo sa mi obdobie bez psorky :-). V lekárni majú tekuté mydlo, ktoré sa používa aj na umývanie tváre a potom sa ložiská natierajú krémom, ktorý je fajn , lebo stačí malinko natrieť na ložiská a vmasírovať do úplného vstrebania. budeš spokojná, lebo je nemastný a neparfémovaný. A určite vydrž,používaj naďalej vodičku, ktorú ti dala lekárka a ak si kúpiš niečo na doplňujúcu starostlivosť v lekárni trebárs aj Psoristop používaj ho minimálne 4 - 6 týždňov.

jmneslusa

je to komplikovana choroba ties som sa trapil vlasy kolena lakte nie na vsetko je mast trebe zmenit aj zivotospravu

simka111

Ahoj :D.. kup si čierny zazrak vo zdravej výžive alebo v lekarni a skus si nim pravidelne natierat určitu čast tvare tam kde mas psoriazu...a po nejakom čase by malo byť vidieť rozdiel... čierny zazrak ma velmi dobry vplyv na psoriazu... a velmi dobre je ho uzivat vnutorne aj vonkajšie...

Neodpovedala som na tvoju otazku ze aky krem je vhodny ale aspon som ti niečo poradila :D