Nasezdravotnictvo

Príspevok v téme: Nasezdravotnictvo
Taxim

Bohuzial som vaznejsie ochorel a cim dalej tym viac sa stretavam s totalnou aroganciou aj u tych lekarov,ktori ked som bol zdravy boli milucki, zlatucki napr pri preventivnych prehliadkach. Vtedy som podnikal a tak som im stale doniesol malickost. Teraz sa na to zabudlo a drzost nema konca. Samozrejme je medzi nimi aj vynimka bohuzial, iba jedna. Lezal som v nemocnici a tam je to uplna hroza. Ludia su tam ako posledne nuly. Lekari - dho nic - a pacient na poslednom mieste. Boze kde to spejeme. Bez uplatku vam nespravia ani vysetrenia, ktore su vyslovene potrebne. Nadobudol som pocit ze lekari sa stale za niecim zenu a prave pritomny pacient je pre nich na obtiaz. Tak potom naco su tam? Ake mate skusenosti vy?

jajka001_

ked si to tak citam tie clanky a reakcie ludi, nejdem do nemocnice uz ani za svet, dufam ze sa mi nic vazne nestane a ani neochoriem..aj moja obvodna lekarka je uplne na nic

Aja02

Ale ľudia, prestaňte sa stažovať. Teraz je to ešte relatívne v pohode, ale čo bude o pár rokov? Všetci mladí lekári odchádzajú húfne do zahraničia a na Slovensku už nechce nikto zostať. Keď sem prídu Rumuni, Bulhari a Ukrajinci, potom sa sťažujte. Lepšie to tu už nebude. Bude len horšie a horšie.

Laurina22

Pana Demovica poznam a uznavam ho.Sam tvrdi,ze sa riadi len pravnymi predpismi.Niet co dodat.

Lost a potom?No potom som jej isla ten ibalgin kupit do lekarne s tym,ze sa s dotycnou sestrou hadat nebudem,nakolko ju na druhy den prevazali,tak mi to bolo jedno.Ale rozumies,namiesto adekvatneho dovodu preco jej neda nic na bolest mi povie,ze som drza.Nech sa paci.

Sova,aj taki su.Das obalku a vysledok nula bodov.

jajka001_

mne dokonca dala logopedicka ibalgin :)) ale len tak sukromne, no, bola som tam s malym a bolela ma hlava
zubarka mi dala tiez, ked mi trhala zub, na potom

jajka001_

a mala som kamosku co tiez rodila na Antolskej len v inom case,ona to cele mala o dost komplikovanejsie ako ja, a tiez mi rozpravala uplne horory , ako ju zanedbali a ako to tam zahmlievali
mojho syna napriklad urcite tahali vakuovym extraktorom ale v sprave nic nie je, vsetko v pohode. ale maly mal na hlavicke opuch este dva mesiace.