chudnutie - 90 dnová rozlišovacia diéta od 18.04.2011

ada 68

helus,dakujem.dnes som bola vibrovať a majú tam taký stroj,tak som sa objednala,ked som počula,že čo a ako.idem zajtra,tak dám vedieť ako to dopadlo,či to bude ako hovoria,vraj budem mať riadnu svalovicu.
stále pijem - bud čistú vodu filtrovanú/máme doma filter/alebo zelený čaj,pijem stále,stále
neviem,čo si dnes spravím na obed,pre našich som spravila syrovo zemiakovo karfiolovú polievku/mnam/ a údené rebrá so zemiačikmi a ja čo budem? idem si niečo vykúzliť do žalúdka - mám dnes uhlohydráty

Helus

ada gratulujem ide ti to ako po masle.Ja som bola dnes cvicit,a mam teda svalovku,je to na tych strojoch,ale ty pomahas si,a je tam aj damske fitko.Citim kazdy sval no nohach,ale nevadi,poobede to zvladnem,a zajtra pred robotou idem do uahradky nokopat,a nasadit tie kvietky.Prajem vam pekny den.

Helus

Ahojte baby vidim,ze prispevkov dost malo,a idem na facebok kuknut.rano idem na tie stroje tak som zvedava,len do rana uz bude menzes v plnom prude,tak sa ani vazit nebudem,v nedelu skocim na vahu,zatial pa pa.Apropo pijem cistiaci cajik.

lenka007

adi tak to je superrrrr ved to je skoro kilo za jeden den!!!!!ozaj superrr aj ja som mala nutkanie vyskocit na vahu ale potom som si to rozmyslela kedze vcera vecer sme mali s manzelom druhe vyrocie svadby tak som piekla marhulovy kolac a kusok som si dala z toho kolaca lebo manzel ma velmi chvalil ze tentoraz sa mi vydaril a potom v noci som dostala menzes a brucho nafuknute ako v 4 mesiaci tehotenstva tak reku pockam tyzden az tak sa odvazim aby som dnes rano nebola sklamana:-(drzim palceky kocky

Helus

ada 68 gratulujem,po tyzdni sa dudes citit strasne lahka,brucho splasnute.Ja ranajky kopec vody,potom banan,a na ceste od ortopeda domov,hrst orechov.Obed bude paradajkovy salat,cottage syr,a celozrnna zemlicka.Teraz pijem vodu+ kavu,da si tiez niekto?

ada 68

kočky,ako ste dopadli včera? ja mám po prvom dni úbytok na váhe 8OO gramov,hoci viem,že je to len obsah čriev,ale začiatok je to super.a vy ako?dúfam,že ste neodpadli hned po prvom dni