vlastna hlupost

Príspevok v téme: vlastna hlupost
sss

Ahojte potrebujem pomoc.spravila som nieco co sa neda len tak lahko odpustit. podviedla som svojho priatela ktoreho hrozne moc milujem. nebolo to z lasky k tomu druhemu skor len z toho ze som chcela skusit nieco ine nove.ale nic viac. nic k nemu necitim skor len odpor a nenavist.teraz sa citim hrozne lebo som ublizila cloveku ktoreho tak strasne milujem a on mi uz nikdy nebude moct verit.co mam robit ako ho mam ziskat spat? prosim pomozte mi.ja uz nechcem zit moj zivot nema zmysel.chcem vsetko vratit spat ale to sa uz neda.prosim co mam robit?? pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

Dee

on ti ponukol pomocnu ruku, tak mu zavolaj, napis, chodte von ako kamarati....bez a nestracaj cas sebalutostou....teraz hned. To je rozkaz!:o)

lencok

ano cakaj, cas ukaze aka silna je moja laska. Mne frajer odisiel na rok a pol za ocean, cakala som ho tu a mesiac predtym ako sa mal vratit som sa podtkla-to co som pisala predtym...ale cakala som ho lebo mi to stalo zato

lencok

aha tak ty si mu to nepovedala...prisiel na to sam, tak to je tazke...ale! nic nemusi byt stratene, je to aj na tebe....musis byt trpezliva a snaz sa...bojuj