Kamaráti a partner

Príspevok v téme: Kamaráti a partner
Zmatena7

zdravím. s partnerom sme spolu 3 roky, za ten čas sme si prežili veľa zlého aj dobrého no stále stojíme spolu a myslím si, že z oboch strán je to skutočne úprimná láska. problém však nastáva keď sa ja chcem kamarátiť s mužským pohlavím... mala som veľa kamarátok za svoj život, ale pomaly každá ma zradila a ja postupne ale isto prestávam veriť na ozajstné priateľstvo medzi dvoma ženami (mám síce jednu kamarátku, za ktorú by som aj život položila, ale s ňou sa nemôžem vídať často).. a snáď mi dá každý za pravdu, že sa nedá byť stále len doma a čakať kedy bude môcť partner skočiť von. preto by som rada občas niekam vypadla s kamarátmi - kamarátov mám, ale viem, že väčšina by si so mnou dokázala predstaviť aj niečo viac. ale zároveň viem, že ľúbim tak veľmi, že podviesť by som nedokázala a ani nechcela. no napriek tomu sa môjmu partnerovi nepozdáva vidina toho, že by som trávila nejaký čas s opačným pohlavím, vraj sa to nehodí a v žiadnom normálnom vzťahu to ešte nevidel. čo si o tom myslíte vy?

rofl

h2o zas neber to uplne doslovne. ale ja si myslim, ze ked ti je s niekym dobre (rozumiete si, mate spolocne nazory, zaluby,mate si co povedat), tak ten clovek ti je nejakym sposobom sympatickejsi aj vyzorovo. a ono sa da podla mna ciastocne prebudit, ked clovek na sebe zapracuje, jedine, ze ti je ten clovek uz od zaciatku nie prilis sympaticky.

jajka001_

h2o ale aj ked informuje, tak ak je ten druhy co len trochu ziarlivy a povedzme vie ze kamaratka/kamarat nie je uplne skaredy alebo totalne verny svojmu partnerovi tak sa mu zacnu v hlave spustat vsetky mozne ziarlivostne scenare. a tiez to ze nech si akokolvek odhodlany byt verny , vzdy sa najde nejaka potvora co pokusa, a niektorym to ide fakt dobre.

H2O

jajka, to s tym tolerovanim je pravda, ale myslim si, že ak partner sam informuje svoju partnerku o tom, že sa stretava s kamaratkou (resp. ekvivalent zo strany ženy), tak by to partneri do istej miery mali tolerovať, veď pokiaľ ma človek zajačie umysly, tak o tom partnera neinformuje ..

rofl

no to zas nie je problem prebudit. teda aspon si myslim, ze vy zeny by ste s tym u chlapa nemali mat problem. ;) neviem ako je to opacne.

rofl

a nie je laska len vlastne velmi dobre priatelstvo? mozno preto sa to zvykne lamat. ale zlomit sa to moze hocikde. aj v praci.

jajka001_

h2o - no ved to ze sa to casom zvykne zlomit. a hlavne, ak mas partnera, tak ti to maloktory bude tolerovat.
system - mas stastie ze tvoja kamoska nema ziarliveho partnera.

Ve

úprimne povedané, ja tiež idem raz za čas von s mužom, ale málokedy, vzťah je o dôvere predsa..

aj ked, nedá sa s nimi stretávať často, lebo začnú chcieť viac a atmosféra začína hustnúť..

mne by sa nepáčilo, keby môj priateľ chodil niekde so ženami, aj ked mu dôverujem, viem, čoho všetkého sú ženy schopné

to je len môj názor, treba si od mužov držať odstup a stretávať sa striedmo