Wartec cream

RNG

Su rozne nakazy, ktorer znacne znizuju telesnu imunitu a velmi tazko sa diagnozuju, napr borelioza, chlamidie, l-formy a mykoplazmy.
Na to, ako je to rozsirene, pricom bezne lekari si to viacmenej nevsimaju pozri napr na pracu ceskych lekarov co sa zamerali na vyskum, chlamidii a ich nasledkami na imunitu.
Na uvod staci aj tento clanok
www.chlamydie.info
Ak chces podrobnejsie, tak je pdf z vyskumu od 1970tych rokov dosial, ktory bol zamerany najma na velmi caste ochorenie chovatelov zvierat na chlamidie a z toho vyplyvajucu podstatne vyssiu celkovu chorlavost(tj zasahuje to imunitu) ale tyka sa to nielen chovatelov zvierat, lebo prenos chlamidii moze byt aj od domacich milackov, najma maciek a psov.

genka

mam 18 rokov rozsypanu celu imunitu mam podozrenie na sm a k tomu sa mi este vyhodili genitalne bradavice no moze byt este nieco horsie uz som z toho uplne zufala.

RNG

genka, virusy sa nemozu rozmnozovat, ked si zvysis v tele viralnu imunitu. To je fakt, ci ti to lezie na nervy alebo nie.
A medzi potravinovymi doplnkami je dostatok natolko silnych, ze vedia zastavit aj silnu viralnu nakazu, na ktoru ani lekari nemaju dost silne lieky, ako napr u starsich ludi pasovy herpes, tj varicella zostrix virus, a to mam na viacerych svojich znamych dokazane napr pouzitim chaparalu a chagy.

Ale rozhodne sa ti to nepodari len stravou ani vitaminami.

Na odporucene doplnky na to pozri cez Google.sk pod mojim nickom a temou herpes. A jeden jediny z nich nestaci, treba ich brat samozrejme viacero, najma tych slabsich, ktore som uviedol na zaciatku toho zoznamu.

genka

odkaz pre rng.lezies mi na nervy z tou tvojou viralnou imunitou.ja jem vsetky mozne vitaminy na posilnenie imunity aj tak mi je to zbytocne.zdravotny stav sa mi zhorsuje

krtko12

Nie nie som v GB, včera som bola u lekára a nevyzerá to dobre, v pondelok budem mať výsledky a beriem už aj nejaké silné lieky (pred jedlo a po) asi to nieje v mojom prípade len o bradavičkách..pravdepodobne dlho neliečený herpes(vo vnútri) lebo vonkajšie prejavy som nemala. najhoršie je na tom to, že sa na to sťažujem už dlhúúú dobu a lekári na Sk ma mali za blázna, že som zdravá.. spoľahla som sa na lekárov a tuto to mám. tu obyčajný obvodný lekár prišiel na niečo zlé, modlím sa aby to nemalo dopad na moju budúcnosť! som nešťastná a zúfalá, lebo som si už vytrpela toho naozaj dosť, som z toho už unavená a psychicky na dne..a to kde som k tomu všetkému prišla neviem, pretože partnerov som mala len troch (som totiž bežec na dlhé trate) Dúfam, že mi už začne svitať na lepšie časy! prosím držte mi palce a myslite na mňa