dokumenty, serialy krimi

ShaulaThalit

Ja som tiež pozerala cez google, ale nemám zacvakané konto na rapide...
Musím s tým niečo urobiť... a online si pozerala na akých stránkach? Možno by si mi vedela dať ešte nejaké typy

ververeka

shaula, ja som vela veci pozerala online, ale vela veci som aj postahovala prostrednictvom rapidshare, mala som konto tak som ho aktivne vyuzivala :)
vyhladaj si cez google a najdes toho mrte, uvidis.
ak pouzivas torrent, mozem ti tie pripady uploadnut a mozes si ich vsetky stiahnut :)

ShaulaThalit

a odkiaľ si to stiahla? Nemáš nejaký link alebo typ ako na to?
Napr. skús mrknúť na ČT2, tam dávali niečo podobné, ale neviem či nie aj z pohľadu kriminalistov o prípadoch, neviem si spomenúť na názov... ale možno to bude ešte v archíve...

ververeka

:))) shaula, to som uvadzala ako priklad. mam vsetky casti postahovane a pozrete.

inak teraz v archive televizie Nova je relacia 112 a vybrane casti "To nejlepsi ze 112" a su tam rozne vyriesene pripady, je to kratke, ale je to zaujimave. Skus to zbehnut a keby si nieco mala, posun sem :)

ShaulaThalit

Zhodou okolností toto hľadám aj ja. Viem, že istý čas chodili na STV 1 Najväčšie slovenské kriminálne prípady, bolo to na internete aj v archíve, ale tú stránku potom zrušili a viac som sa nedopátrala.