Kokosovy olej z DM?

masasko

ahojte, tiež používam tento olej asi od zimy. mam zmiešanu trochu problematicku plet, ale nijako jej neškodi, skôr naopak a hlavne po kupeli super hydratuje a dost rychlo sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. používam ho aj na telo a sem-tam aj vlasy. v zime pleť pekne chráni od mrazu, vetra a v lete zas od slniečka :))
a inak majú aj menšie balenie, zhruba polovička tohto a stoji myslim akolo 3,50.

lochness

inak ja som tu tiez citala ze najlepsie je nanasat ho na mokru pokozku a nechat volne uschnut, ale mne to viac vyhovuje nasucho, rychlejsie sa vstrebe...

zabka333

Ahoj, tak presne ten kokosový olej som mala a bol fajn. Používala som ho aj na problematickú pleť a v pohode - len si vždy pred nanesením oleja zvlhčím pleť vodou a na takú vlhkú pleť si ho nanášam. A vpohode, žiadne vyrážky ani nič z toho nemám a krásne to premastí kožu. Teraz mám kokosový olej od saloosu a tiež je úžasný www.saloos.sk

jankaaaaaaaaa

ja mam strie na vbutornej strane stehna a neni to az take strasne, ale v oslednej dobe sa mi zacina robit cellitida pod zadkom :/ asi to bude vekom :D

smajliQa

ja nastastastie tymto netrpim.. mala som trochu strie, ja ked zmenim vahu, tak hned na bokoch sa mi objavia, ale krem alebo olej velmi pomahaju takze to hned mizne... a ja sa strasne rychlo opalim, v lete som takmer cierna...takze vobec toto neriesim.. este ze :))