TOP kozmeticke vyrobky

Príspevok v téme: TOP kozmeticke vyrobky
Sima07

Ahojtee :-)
rada citam ake maju ludia svoje oblubene kozmeticke vyrobky.. Nachadzam tak dobre tipy B-) Tak tie moje:
Spirala: SUPERSHOCK od Avonu.. najlepsia aku som mala
Makeup nepouzivam, ked uz tak MAXFACTOR taky v modrej tycinke.. neviem presne nazov
Lesk na pery: Tak to je moje.. mam ich doma celu kopu.. najradsej mam asi SUGAR GLAZE od oriflame, ESSENCE VOLUMEandGLOSS mentolovy
Ruz velmi nepouzivam.. ked uz ORIFLAME 3v1
Korektor: mam teraz novy od essence take trio.. zelena cast, ruzova a hneda.. velmi dobry :-)

Vopred vam dakujem :-)

soffa

makeup-jedine mabelyne stay24,alebo affitone.maskara-volume ten cerveny obal,tiene a odlicovacie mlieka gosh.a kremy denne a nocne jedine kozmetika AA.lesk-plump pout od avonu.mam to dost pomiesane,lebo mi nevyhovuje len jedna znacka

polepetkova

Neviem naco sa musela zakladat nova tema, ked je tu uz dlhodobo podobna, ktora obsahuje veeeela podobnych prispevkov a mohli ste sa vyjadrovat tam, aby bolo vsetko na jednom mieste a nie v 5 temach to iste.

dawn

ahojte,
lesk - jednoznacne o Avonu plump pout - taky menotolový
balzam-neutrogen
krem na ruky - neutregona parfumovaný
očné tiene - avon quatro
špirála - Avon vodeodolná
make-up Vichy Normateind, teraz testujem essence ten penový
púder -testujem od essence ...

sydney

ahojte,takze:
spirala - rimmel bold curves
makeup - clinique supermoisture makeup
tiene - bourjois a alverde
lesk - pouzivam malokedy,ale naj bol od maibyelline shinelicious,ale uz ho nevyrabaju:(
korektor - rimmel/maybelline
licenka - bourjois (sice draha,ale mam ju uz 2 roky)
:)

Zara.s

Špirala od avonu super full.Make-up dermacol caviar.Tiene gosh a zoeva.Lesky loreal.Rúž max factor colour perfection.Odličovanie miceralna voda bioderma.