Problém s priateľom

Príspevok v téme: Problém s priateľom
brunett

Ani neviem ako začať. Už nevládzem. S priateľom to škrípe. Je mi až do plaču, aké veci mi niekedy vyčíta, že ako sa správam... Teším sa kedy príde z práce, že budeme spolu, porozprávame sa, atd. a on príde a ide si zdriemnuť. Až sa mi slzy tlačia do očí. Pripadá mi to, akoby sa on vôbec na mňa netešil, nič. Čo sa týka sexu ... 1x do týždňa, max. 2x a to spolu bývame iba rok!!! Tak, aspoň sex s ním bol kedysi dobrý, ale teraz už ani na ten nemá čas. Cítim sa, akoby som už nebola príťažlivá. Láska aj tak po niekoľkých rokoch vyprchá, nie? Rozmýšľam, či to má zmysel.
Máte niekto podobný problém?? Ako ste ho riešili??? Píšem tu, na fórum, pretože nemám ani kamarátku, s ktorou by som sa mohla o takýchto problémoch porozprávať a tak to len v sebe dusím ... Ak poviem priateľovi, čo mi vadí, tak sa urazí, že to tak nie je, alebo sa pohádame :(

vejva

Sory ale je to jasne ty si este mlada baba myslim ze cula a on teda nevravim ze je stary ale uz ma svoj vek poznam to na mne a mojom manzelovi.Tiez snivame o tom ked sme boli mladsi ako sme vladali a teraz ....Proste sme unaveny utahany s prace tak neviem but uz teda je vo veku alebo tak skus popatrat ci naozaj nema niekoho

jajka001_

si k nemu lahni tiez, pritul sa, ked sa preberie, bude mat viac energie, a aj sex bude :) nevycitaj mu zbytocnosti, to zabija chut na sex.

Laurina22

Veves preco by ju hned podvadzal?Si predstav,ze moj byvaly priatel bol tiez unaveny,tiez si pospal,tiez sme niekedy spali len 2 x tyzdenne a nepodvadzal ma.Ani ja jeho.

Skus sa s nim porozpravat priamo a uvidis na com si.