Mam chlapca co o mna straca zaujem neviem co robit

Príspevok v téme: Mam chlapca co o mna straca zaujem neviem co robit
karma

som s mojim frajerom uz 10 mesiac a som jeho najdlhsi vztah no on mi napriek tomu klame do oci vypisuje si s inymi babami aj ked vie ze mi to ublizuje sprava sa ako by mu na mne niekedy vobec nezalezalo...cim to je ze pre muzov po urcitej dobe prestanu byt zeny zaujimave a stanu sa obycajnymi to ako nemoze ani jeden vztah fungovat bez problemov a kriz nemam na toto uz naladu nezvladam to pretoze je mi s nim dobre no ublizuje mi jeho spravanie klame mi a robi tym zo mna chuderu chcem aby sa to otocilo a aby sa on na citil tak ako ja teraz poradte mi prosim vasa Karma

mimka286

slobodna ty co trepes za hluposti ?? este na silvestra ci kedy si tu vypisovala ze ta ten tvoj pan dokonaly co ta nechava v neistote ci co to tu popisujes preplieskal.. tak tu netrep hluposti ako si ma baba udrzat chlapa ked ty zo sebou nechas zametat jak s handrou

veves

prosikaj, prisposobuj sa, fnukaj ako spravna sliepka. tak sa to robi aby si si udrzala chlapa dnes ze? rob vsetko co chce on, men sa na jeho predstavu aku ta chce...jednoduche jak facka.
a mozno raz ta osvieti a zistis ze teba nema rad ale iba to na co sa hras.
chuderu robis zo seba len a len ty - ze si to nechas. a podla mna si to dievocky ako ty zasluzia:D

jajka001_

zakladom je aby obaja partneri boli dusevne vyspeli, potom su schopni si vazit to co maju. nejake natahovacky su zabavne mozno na zaciatku, potom to je uz umele. potom je to uz otravne. stereotyp ale tiez zabija lasku. treba najst rovnovahu.

Excell

V tejto debate musím súhlasiť s Adamom, neistota alebo len polovičná istota je blbosť. Všetci potrebujú istotu vo vzťahu.

AdamKrt

Slobodna:

ale su aj ludia, co si dokazu vazit to, co maju lahko, lebo to vedia ocenit... Mozno mas vsak pravdu, ze ich je menej. Sam som videl, ze cim som sa k priatelke spraval lepsie, tym viac si dovolovala. Ked som prestal mat zaujem, zrazu si ma zacala vsimat viac. Cim viac som bol bez zaujmu, cim som robil horsie, tym viac sa snazila. Ale akonahle ma dostala do stavu, ze som zacal prejavovat viac zaujmu, tak sa karta znova obratila a to jej nadsenie pokleslo.

Zda sa mi to na hlavu, aby clovek robil s niekym nejake psychicke manipulacie, len - aby sa ten druhy zmestil do svojej koze. Mne sa praveze taketo nieco vobec nepaci, chcem klud,istotu a nie prekaracky, kto z koho. Asi budem musiet v mojom vztahu ubrat tempo i ked sa to priatelke takto paci, lebo potom sa ona zase nesnazi. Cim som robil naschval horsie, tym sa ona snazila mne lepsie.

Nechapem, zeny nariekaju co maju za muzov hajzlov a ked je niekto dobry, je to este horsie. Mam dojem, ze je to ako detska hra, kto koho dalej precika... :)

Genesis

odpoveď žiarlivosť

musíš mu dať najavo že o teba stoja aj iní chlapi. Je to rovnaké ako u žien. Väčšina jedincov jednoducho pokiaľ si je partnerom moc istá začne uvažovať nad tým že má aj na lepšieho parntera a teda súčastného parntera si necháva len ako rezervu kým nenájde niekoho lepšieho. Ak ale mu tú jeho istotu narušíš tým že napr vybehneš s kamarátom von alebo s babami na disku alebo mu nebudeš toľko prejavovať lasku jednoducho urob čokoľvek čo otrasie jeho istotou v tom vzťahu tak je vysoko pravdepodobne že začne o teba opäť bojovať v domnení že ťa stráca

ak o teba chlapi nestoja tak to môžeš aj hrať :) .. napríklad si môžeš vymyslieť imaginárneho priateľa s ktorým si napr bola v kine :)

Slobodna

áno Weva, len je málo takých ľudí, ktorí si to čo dostávajú dokážu vážiť a preto je lepšie je im ukázať, že o to musia bojovať. A to čo si vybojujú si potom vážia viac.

Weva

Slobodna:

To ci niekto s tym druhym zacne "mavat" zalezi i od jeho povahy a hodnot, nie je to len na zaklade prilisnej dobroty, ci istoty... ked je clovek stastny nema potrebu to robit, ked vymysla a stastny nie je ma tendenciu ublizovat naokolo a vybijat si svoju frustraciu na partnerovi...

A nie je to o istote a davani za cielom aby som si tu druhu stranu "podplatila" a bola si ista. Je to o partnerstve. Ja to nerobim preto, ze mi to "zaruci" ze so mnou moj muz zostane - davam to pretoze to citim tak, a nie ako vymenny obchod.

To vzrusenie sa tam da udrziavat, a nezavislost davkovat, robit niektore veci oddelene, nie len spolu, a mat dobry sex a prekvapovat sa navzajom... napriek tomu moj chlap nikdy nemusi pochybovat o tom ze mu patri cele moje srdce. Vie to!!! A nevzrusuje ho pocit, ze na mne nemoze stavat a verit mi... to by bolo dost chore...

Weva

Ahoj AdamKrt, presne s Tebou suhlasim! Chapem, co chce povedat Slobodna a je v tom kusisko pravdy, chlapi chcu lovit a mat vzrusenie a objavovat. Ale vsetko zalezi od cloveka, od obdobia v zivote a od paru aky s druhym clovekom vytvori.

Ja mam genialneho chlapa, dobre vyzera, je uspesny, cestuje po svete a ma vela priatelov... Ale vzdy pri mne stoji, v dobrom i zlom. Nech je kdekolvek vzdy o mne povie, pochvali sa, je na nas vztah pysny a ja rovnako - nikdy sa mi jeho laska nestane nudnou len preto, ze je ista, pretoze presne to je to na com viem stavat. Jo je moj domov, to je moja rodina, to je clovek ktory stoji po mojom boku. Viem, ze nie kazdy chlap tak dokaze milovat a zit, ale prave preto som si vybrala jeho.

A na Tvojich reciach som si nic sexisticke nevsimla...

Karma - tiez si myslim, ze sa ten Tvoj akosi "odlubil" - a ak pred Tebou pise inym a ublizuje Ti tak si Ta nevazi, ak by lubil nerobil by tak... hladal by riesenie ako sa opat nakopnut a bojovat. Porazpravaj sa s nim, ale ak o to nestoji aby ste fungovali spokojne nemarni s nim cas. Asi este nevie co chce a tak ochutnava dobrodruzstvo na ine strany...

Slobodna

áno Adam o tvojom vzťahu tu vedia všetci skoro všetky a evidentne nie si až taký šťastný v ňom ako tu prezentuješ. Je jasné, že tá tvoja si s tebou máva ako chce a zneužíva tú tvoju prílišnú dobrotu. Pretože jej dávaš príliš veľa istoty :-) Ani jedna strana si tým druhým nemôže a nemala byť nikdy istá. Nič ti totiž nezaručí, že tá druhá strana s tebou ostane a už vôbec nie to, že jej dáš všetko a budeš na ňu dobrý a milučký napriek tomu čo ti všetko spravila.
Adam ty si uvedom jeden fakt, že človek nie je vec a nikdy ho nemôžeš vlastniť a de facto si ním nemôžeš byť nikdy istý :-) máš pravdu v tom, že obidve strany sa musia snažiť. Takisto pochop, že láska je energia, nie je to hmota, ktorú môžeš chytiť, vlastniť. Túto energiu - lásku udržiavaš pozornosťou a preto je neistá a ľudia musia každý deň na nej pracovať, venovať jej pozornosť, snažiť sa ale aj prílišná pozornosť či snaha ju zabíja. Ak je láska liekom na všetko, tak je potrebné dodržiavať správne dávkovanie, mieru aby bola účinná. Sorry ale už viac zrozumitelnejšie ti to vysvetliť neviem aj keď je evidentné, že ty to odmietaš pochopiť. Samozrejme, každý z nás má svoj systém, svoju pravdu. Len som si všimla, že ten tvoj systém až tak moc nefunguje, keďže si to tu už viackrát rozoberal.

karme nepomôže na neho sa vykašlať, pretože keď si znovu nájde chlapa urobí znovu tú istú chybu- že dá hneď všetko a znovu to dopadne rovnako. Nestačí totiž aby bola žena krásna, musí byť aj múdra a tolerantná aby si chlapa dokázala nájsť a udržať. To isté platí o mužovi.