Ake mate skusenosti s turkami v sexe a vo vztahoch?

Lala_19

11Kvetinka11
Ako poznam aj milych ale s nimi som vztah nemala tak neviem aky by boli, ale z toho vztahu co som mala tak to bolo take no ako pisem sebecky a mysliaci len na seba( trochu agresivny a chorobne ziarlivy ale to je asi zalezi od povahy cloveka). Dakujem za nazor :)

11kvetinka11

Lala_19

máš pravdu s tými vzťahmi, ale zas som spoznala rôznych Turkov, lebo som tam žila 3 mesiace, a niektorí sú strašne milí, ohladuplní, úplne ako Európania. Aj keď niektorí ľudia na Slovensku si stále myslia, že Turkom ide iba o sex a sú násilní a neviem, čo, vôbec to nie je pravda. Keďže väčšina pracuje v cestovnom ruchu, tak sa museli prispôsobiť. Ja mám s nimi len tie najlepšie skúsenosti :))

Lala_19

11kvetinka11
Moja skusenost je taka ze su sebecky a myslia len na seba co sa tyka vztahov.A co sa tyka sexu su skvely az nadmerne.Mozno aj preto je Turecko najnavstevovanejsie na sex turizmus :P

11kvetinka11

Ja som mala skúsenosť. Môj bol sexuchtivý, ráno, večer, stále keď si na to zmyslel a nemyslel na to, že ja napr. spím. Tak ma zobudil, začal bozkávať a už to išlo. Bol aj odsť tvrdohlavý, ja som tiež, tak sme sa aj hádali, ale potom sme sa zas aj uzmierili :) a akú máš ty skúsenosť Lala_19 ?

Lala_19

Ach vy fakt nechapete ja sa pytam na skusenosti :) cize pokial ste nemali vztah alebo ste nespali s turkom tak nemusite reagovat.Normalna otazka to je a cakam normalne odpovede ci uz pozitivne albo negativne ale k teme :)

lost

Ja len viem ze v Europe je vela Turkov a vela z nich okrada svojich zakaznikov :D

Ale toto je dobra tema, myslim...

Lala_19, cim ta pritahuju turci?

AdamKrt

Lala_19: to je, ako keby si sa opytala na skusenosti so slovenskymi muzmi... Jeden je dobrak, druhy babrak, treti grazel atd. Ako chces vsetko generalizovat ?

Lala_19

Kvety zla :) ja mam skusenost s tureckymi muzmi, preto sa pytam na skusenosti innych :)opakujem SKUSENOSTI :) ale dakujem za nazor:)

Kvety zla

a na co ti to je? ved vyskusaj.
jezis kazdy chlap je iny. napisem ze mam super vztah s chlapom, teda kazdy chlap je skvely? super logika.
a preco by som nemohla pisat kde chcem? moja prva reakcia: turci su moslimovia, popozeraj si ako sa zije zenam s moslimami (a tym nemyslim ze to musi byt hned zle, len proste... lahsie si utvoris nazor na cloveka podla nabozenskeho pozadia ako podla narodnosti...) naco si zacala tvrdit ze nie vsetci su moslimovia.
tak som ti povedala ze moslimov je tam dobrych 97 percent, mozno aj viac. jasne, skop ma pod ciernu zem za normalne informacie. :)