Česká prírodná kozmetika Manufaktura

morticia 17

problém je v tom, že čo je u Manufaktury prírodné? Veď nič nevyrába , možná mýdla, ale ostatné si nechávajú vyrobiť. Krémy a mlieka vyrába Ryor atď.... Ďalej odskúšala som všetko, peelingové mydla neskutočne vysušujú, šampony od nich nemôžem, pretože mám vlasy po nich jak sláma , dobrá je línia z mrtvého mora, ale na pleťovú kozmetiku si dávajte pozor, já som sa z nej neskutočne vysypala. Ako darček pekné - dizajn neskutočný, som presvedčená , že na trhu krajšie balenie a do maličkostí prepracované snad nie je.

KatkaInk

Skúsila som takmer všetky produkty z Manufaktury. Šampóny sadnú veľmi málo ľuďom, ale zvyšok sa mi páčil. Vlastne, bola som ohúrená. Moja pokožka je oveľa krajšia a jemnejšia na dotyk. Čo sa týka odličovacieho mlieka som taktiež nadšená, pretože pokožku nedráždi a je bez parabénov a rôzneho iného bordelu. Kozmetiku Manufaktura môžem odporúčiť.

mmooly

Ja som skúsila šampón z ružovými výťažkami, ale no.. neohúril ma.. možno je zdravší ale na tých vlasoch to vôbec nebolo vidieť.. takže šampón nie.. iné som neskúšala

alka56

Ahojte, mam dobre skusenosti s pletovou kozmetikou pletovy krem z mrtveho mora aj pivny a s karlovarskou solou s ruzami. Podla mna su kvalitne a cenovo dostupne tym ze je ceska znacka. chcela by som skusit aj odlicovacie mlieko a peeling.

lololin

ahoj,
ja som si zamilovala regeneracny krem na ruky a nohy MOJITO, tiez MOJITO sprchovy gel...tiez je super peeling z mrtveho mora a kremy ako mrtve more, karlovarsky nocny a taktiez denny krem..
v predajni ti daju somozrejme vzorky tak zacni s nimi ak si netrufas kupit hned cely krem :)

freestylerka

Ahoj, ja mam odskúšané asi všetky výrobky tejto spoločnosti Manufaktura, nakoľko pracujem v obchodíku s týmito výrobkami.

nika7777777

ahoj,

čo sa týka tejto kozmetiky, nemôžem na ňu napísať nič zlé. Je fakt skvelá. Mala som čokoládový peeling, sprchový gel čerešňový, aj soľ do kúpeľa z ruží, kde boli aj lupene a sada z piva a zázvora je tá najúžasnejšia voňa pre chlapa. Ale ak si niečo kúpite určite nebudete banovať.