Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

veronn

Kristinkita a co robis preto aby si schudla,ako sa stravujes a co sport??Z akej vahy chces vlastne schudnut a kolko??
Sisi135 ano,dobre sa pamatas,ja delim stravu,ale ako som uz spominala,je to hlavne na ulahcenie travenia,kedze inak mi to robi riadnu sarapatu v zaludku aj crevach...Ver mi,keby mozem,tak jem maso aj s prilohami...Co by si odporucila teda este na desiatu??Je o.k.dat si jogurt este k tomu,lebo to zvyknem.

Sisi135

veronn: desiatu máš slabučkú, obed ty si tuším vravela že potraviny delíš, tak čo už... k olovrantu prihoď nejaké celozrnné pečivo a V2 acidko je ok, ale mlieko kvôli laktóze na večer moc nie

Kristinkita

Aj ja chceeeeeeem. Ako vám úprimne závidím všetkým, ktoré sa tešia z úspešnéého zhadzovania kíl.
Robím pre to asi všetko už od novembra, ale vysledok žiadny aj som zúfala miestami, aj mi je to občas jedno. Ale stále dúfam... že možno raz sa tá ručička ajj z mojej váhy pohne.

veronn

janulQQQa chcela si odo mna moj jedalnicek,tak ho sem davam.Netvrdim,ze je idealny...ja som si ho zostavila podla svojich potrieb a tak,aby nic mojmu telu nechybalo a nechytala ma zravost...takze:
R:ovsene vlocky s ovocim,orieskami a medom alebo vajce na rozny sposob+sunka+zelenina a celozrnne pecivo
D:vacsinou ovocie alebo oriesky
O:kuracie maso alebo ryby na rozne sposoby.Alebo zeleninove rizoto ci cestoviny so zeleninou a paradajkovou omackou,sojove maso na rozne sposoby a ja milujem aj polievky,takze aj tie zvyknem a + samozrejme ku vsetkemu salat
O:jogurt,cottage cheese alebo acidko + zelenina
V:ryby alebo maso + zeleninovy salat
V2(to len obcas sa stane,ze aj tu este potrebujem alebo ked viem,ze idem neskorsie spat):pohar mlieka alebo acidka
Ak vidite nejake chyby alebo nedostatky v mojom jedalnicku,tak mi kludne dajte vediet...Samozrejme tento jedalnicek nie je fixny a prisposobujem ho aj tomu,co mam v chladnicke ci na co mam akurat chut,ale snazim sa pridrziavat tychto zasad...

veronn

velrybka,uz sa tesim na 1.7. :) Wau,tak super,ked uz aj tvoje okolie bada zmeny na tebe,to je dobre znamenie :-)Ja momentalne po tej operacii sport nemozem,ale aspon som mala dnes chodzu 90minut,ako som isla k lekarovi a naspat :-)

velrybka

waaaw veronn to je super,6 kg dole!! ja som sa dnes nevazila kedze nemam kde ale o to vacsie prekvapenie ma bude cakat ked sa na vahu postavim 1.7 :) a blahozelam vam baby ku kazdemu zhodenemu kilecku! ide to dole! budeme kočky :D

inak dnes som dostala dalsiu otazku: neskuchdla si nahodou? takze je to asi vidiet...jaaaj ako sa tesim s vami,inak dnes som si bola zabehat! ale to len tak na polhodinku a aj z toho som bezala dokopy mozno 10min,lebo nevladzem :D

lenka007

babyyyy gratulujem aj ja som dnes skocila na vahu a od posledneho vazenia ktore bolo 18 maja mam o 2,7 kg menej,ide to velmmi pomaly ale do teraz to stalo a konecne sa pohlo nieco tak dufajme spolocne,najblizsie sa bude vazit 01.07. tak dovtedy si davam ciel dalsie minus 4 kil!!!ziadne obzerstvo a nejaky ten pohyb,drzte sa

brontanaska

ale moja celkova bilancia je, ze vo februari som mala 55 kg :) pomaly to slo ale nechudla som cielene, skor uprava stravy a pohyb :) cize aj toto je pre mna vitazstvo

brontanaska

gratulujem :) 6 kil je pekne cislo, a hlavne ho podl amna aj vidno :) na tebe
no ja ked konstatujem tak s vahou stojim. je skuskove a nehybe sa to. co mi je luto. pod 6-7000 KJ nechcem ist aby sa mi nespomalil metabolizmus. mozno sa tuk premenil na svaly,no cm som si este nemerala :) moje konstatovanie , datumy velmi neviem.
zacinala som na 52 kg, potom som schudla na 51, ze huraaaa :) potom prisla operacia v celkovej anesteze, tak som to schudla na 49.ale po op som jedla ako nepricetna a za tyzden som dala 52 :D a od vtedy to dole velmi nejde. hore dole kilo, raz 51, potom 52. ja by som rada videla 50.
dnes rano 51,5 kg. sa vam to zda mozno malo ale ja mam 158 cm, co je malo a zadok 97 cm a velke boky, cize mne ide o vytvarovanie a hnusnu celulitidu ale ja sa nevzdaaavam :) urobila som si cajik zazvorovy na ranajky :) a zasobu zeleny caj plus cierny na cely den asi 3 litre :) teraz si dam ranajky a hor sa do ucenia :)
cakam vase uspechy a dopredu gratulujem, snad sa to podari potom aj mne :)