Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

iwus93

angela85: no teraz som si začala vážiť potraviny :D bože už si zachvilu chorá budem pripadať..vypočítala som si svoj bazálny metabolizmus a svoju dennú aktivitu tak podľa toho si ten jedalníček prispôsobujem

angela85

iwus a to si takto vsetko vazis?
do osmej je vpohode jest, ja tiez tak jedavam, som si uz tak zvykla a nema to ziadny zly dopad na moju vahu
ide len o to aky bol doteraz tvoj prijem a vydaj a ako sa zmenil, ked si takto fungovala aj doteraz, nemusi to mat vysledok na tvoju vahu, dolezite je znizit prijem

iwus93

a dodávam, bývam s mamou, obedy si veľmi nenavyberám tak aspon obmedzujem porcie
a ešte som po obede zjedla nanuk, +823 KJ :D
neviem prečo, taký najväčší nával chuti na sladké mám okolo 14:00-17:00

iwus93

chcela by som schudnúť aspon 2 kg, čo vravíte na ten jedálníček? :)
R: 8:00 biely jogurt 200 g (508) + 40 g ovsené vločky(595) + 100 g malín (240)
D: 11:00 puding čokoládový Dr. Oetker cca. 120 g + cca. 30 g malín
O: 14:00 zemiaky 100 g + fašírka cca. 100 g
Ol: 17:00 90 g cottage cheese + 70 g rajčiny + 80 g uhorky+ 30 g papriky+ 20 g šunky morčacej + 20 g syr camembert
V: 20:0090 g cottage cheese + 70 g rajčiny + 80 g uhorky+ 20 g šunky
30min. orbitrek
2 l vody aj viac niekedy
nie je neskoro jesť o 20:00? chodievam spať 22:00-23:00

veika

ahoj! no nie jasné že nie..ja som sa určite nemienila tak lahko vzdať ;) pár dní pred vážením som ešte pritvrdila tak dufam že to bdue mať pozitívny efekt lebo nejako mi to s tou váhou stojí :/ a čo ty? :)

velrybka

baby kde ste? dufam ze ste to nevzdali,ale asi mate iba malo casu na popisanie tu..tak ako ja..inak sa drzim celkom ok,cise to uz nieje to co nazaciatku lebo este stresy v skole a tak,ale naplno uz zacnem od jula,no teraz tak fungujem cca na 80% ale bude to 100% isto..drzte sa :)

angela85

no uz aj sa snazim dodrziavat, aspon tieto dva dni, ziadne sladke, nic ani slane pochutinky, len riadne jedlo, dnes mam na obed cestoviny s dusenou zeleninkou, viem ze to neni uplne dietne, ale je to lepsie ako to co som jedla posledny mesiac. idem cez vikend na chatu relaxovat, tak budu trosku namahavejsie tury a jest budem len to co si tam vezmem, tak doma s plnym zaludkom si nabalim same zdrave veci a mala by som sa uz aj odvazit, ale nejak nemam odvahu

brontanaska

no baby uz len 5 dni a dufam, ze mam skusku. musim zarezavat ale som si povedala, ze ziadne prehresky a obalovanie nervov sladkym :) a baby beh pomaha pri chudnuti ?? ja sa korculujem ale korcule mam prave u priatela tak to asi nepojdee. alebo bycikel ? ale myslim , ze aspon taky pohyb by mal byt fajn a je jedno, ze aky, ci ?:)

hanka131

velrybka aj ja :) preto sa tesim na prazdniny...bude viac casu na pohyb aj oddych aj na pripravu papania a tak...som zvedava ako to bude na konci leta...myslite ze by som mohla schudnut 7 kil?...mam teraz okolo 60 chcela by som to dat na 55 a potom na 53...noo ale nebudem to silit..ked to nepojde nevadi...ale aspon to vedomie ze spravim pre to vsetko :)..Baby zvladneme to :)