neprijemny sen, nechcena svadba

Príspevok v téme: neprijemny sen, nechcena svadba
milli11

Snival sa mi tento sen, dvakrat. Mala som sa vydavat, chystala sa svadba. Pripravovala som si saty, topanky a ostatne veci. Nevedela som vsak. kto je zenich. Mala som pocit, ze som pod natlakom, ze mama a stara mama ma nutia k svadbe. Povedala som si, ze tu svadbu odmietnem. Rozhodla som sa, ze hoci aj pri oltari, ale poviem razantne nie. Mama a stara mama boli z toho v soku, ako si take nieco dovolujem. Ja som vsak uz bola rozhodnuta, ze sa chcem rozhodovat podla seba a chcem byt slobodna. Mala som z toho sna dost neprijmeny pocit, toto sa mi snivalo dvakrat za sebou. Dakujem.

milli11

A mozno ide aj o inych ludi? Nenavidim tie otazky. Mas frajera? Preco nemas frajera? Co nechodis na party, vecierky? Skusala si to uz na diskoteke?
A niekedy, napriklad som na prechdzke so starou mamou. Stretne ju nejaka jej znama a pyta sa na mna, ci uz som vydata. Stara mama povie nie a mne sa zda, akoby sa za to hanbila. A ja len v duchu prevraciam oci. Co nechapu, ze teraz, hoci ma zena nad 20, nemusi sa hned vydavat?

milli11

Musim sa priznat, rovnaka tema sa mi snivala, ked som zacala chodit s poslednym byvalym. Mama a stara mama ma nutili do svadby. Teraz sice s nikym nechodim, len sa mi paci isty muz. A bojim sa, aby to neznamenalo, ze to dopadne tak isto blbo.
Ale ten pocit, ze som sa vzoprela, tvarili sa, akoby som niekoho okradla alebo zbila do bezvedomia.
Ak sa razhodovat, tak dufam, ze to nebude vybrat si mensie zlo.

jajka001_

dvakrat za sebou, to je zaujimave. mozno ta caka nejaka udalost kde sa budes musiet rozhodnut a budes pod natlakom. so svadbou to nemusi suvisiet. ale aj moze, hoci nie s tvojou.