Ako si poradiť s dotieravým človekom.

Príspevok v téme: Ako si poradiť s dotieravým človekom.
headache

Čo by ste povedali na človeka,ktorý sa vnucuje na návštevy,nenechá sa odbiť ani tým,keď mu naznačujete,že nemáte čas,príde hocikedy bez ohlásenia a často a v jeho prítomnosti Vás rozbolí hlava a máte aj zlý,zmiešaný pocit keď odíde.K tomu sa venuje ja neviem akému druhu mágie,lebo viem,že používa kyvadlo,či čo to je.Ako tomu človeku to vysvetliť,ako sa ho zbaviť..?

headache

áno,to môže byť,že je opustený a cíti sa dobre,ale potom prečo by mi bolo zle z neho.ja keď viem,tak aj pomôžem,ale čo je veľa,to je veľa.každý má vlastný život,vlastné súkromie a vlastné problémy.nie len ona má problémy...a chodí sem ajtak len ohovárať..ja také nemusím.radšej som ticho akoby ohovárať mám stále niekoho a riešiť život druhých.

elsa5.5

čo sa venuje hypnoze?:D,to máš ťažko ked budúca rodina to si budeš musieť zvyknúť:D,ale tak sa dohodnite spoločne,bud ho nevpustiť dnu,alebo mu povedať prísť môžeš ale bez tých hovadín....,dáme ti vedieť ked budeme doma..

headache

veď môže byť,že ona to robí aj nevedome.ale ľudia povedzme si pravdu jeden dobrý človek,ktorý má v sebe kus inteligencie,takému je predsa jasné,že nebudem k niekomu chodiť na návštevu skoro každý deň,keď ma tam ani nevolá.potom buď je tá osoba tak hlúpa alebo to robí naschvál a ju to teší.tá druhá možnosť mi pripadá realistickejšia.

jajka001.

mimochodom, buduca rodina...ak to je buduca svokra tak uprimna sustrast. to aby ste sa odstahovali aspon 1000km

jajka001.

mne tiez bolo az na vracanie z jedneho cloveka. z tych jeho samolubych reci a toho zleho co vyzaroval. som nemohla normalne pri nom ostat musela som odist. su taki ludia, treba sa im proste vyhybat lebo pomoct im nemozes.

headache

vyhnúť ako,keď chodí aj nečakane a napr.ráno..a ja ani nemusím byť pri nej,mňa rozbolí hlava aj keď je vedľa v izbe.a prečo sa mám kvôli nej obmedzovať,ja teraz utekať z domu,keď ona príde.mne má môj dom slúžiť a nie jej.

jajka001.

to je ta zla energia co ide z nej, preto je ti zle. ona necaruje, kazdy z nas nieco vyzaruje.neboj sa nejake urieknutia ci prekliatia, to su blbosti.