Možno zajedám stres..

Príspevok v téme: Možno zajedám stres..
Laylla

Už celý mesiac sa totálne prejedám a neviem to zastaviť.. ešte nebola hodina , počas ktorej by som nejedla.. mám chute na totálne nezdravé veci a jem všetko dokopy... hlavne syry (tých zjem za týždeň doslova aj pár kilogramov!) , čokolády (fakt vo veľkom) , keksíky , a mäso.. neviem si pomôcť možno zajedám stres alebo samotu ale niekto hovorí že je to z nudy ale ja sa nenudím! mám dosť učenia a iné veci,, ach:/ ani na váhu sa radšej nechcem postaviť lebo by som mala ešte väčšie nervy :( ak to pôjde ďalej tak sa stanem obézna a to nechcem .. mal už niekto takéto niečo z vás? nemáte nejakú radu pre mňa? ďakujem

to.je.1

to je choré nemyslíte? aké 49 kg? keď sa riadiš podľa módnych časopisov tak nech sa páči...ale zdravie je len jedno...veľa šťastia

Laylla

Aj ja začínam chudnúť !:) od zajtra sa pokúsim držať !:) a Jennie : pri tvojej výške ťažko povedať, pretože každý má rozloženie tuku iné.. ale tak podľa mňa by mohla byť tvoja ideálna váha tak 49 kíl :) to schudneš !:) a hanka..držím palce :)

hanka131

ako keby o sebe citam!! za ssviatky som pribrala 3 kila!! ja sa nedostanem do nicoho!! :D..ale zacinam chudnut skus pravidelne jest a uvidis ze ani nebudes mat chut prejest saa..a stale nieco rob-tancuj chod von na prechadzku alebo tak a neboj prejde to :)

jennie

ahoj presne ten isty pocit mam ja. moja vaha je 52kg pri vyske 164cm.co si myslim ze je dost.tym ze som nizka a mam aj kratke nohy vyzeram smiesne. prsia ziadne ale zadok ako slon. pred par dnami som sa rapidne zamyslela nad sebou. rozhodla som sa zmenit jedalnicek. na ranajky si davam biely jogurt a grahamovy rozok, na desiatu len jablko, obed mam normalny ale nie taky ze sa mi presypuje z taniera, olovrant len pomaranc a na veceru len rozok alebo zleninovy salat. a hlavne vela vela vody. neviem mozno je to len moj pocit ale citim sa lepsie.chodim aj na korcule aspon na hodinku. uvidime ci to prinesie nejake ovocie. zatial je pol kg dolu:DDD

Laylla

nazor : fajn nápad, hneď sa idem pozrieť do zrkadla.. ale ak sa pozriem, tak aj týždeň jesť nebudem :D pretože 5 kíl minimálne som pribrať musela.. a ako si schudla ? ako často si denne jedla ?

nazor

No ja som mala pred 2 rokmi nieco podobne,behom mesiaca a pol som pribrala 10 kil-a to som nikdy predtym nemohla pribrat ani kilo.No ale potom ked som si nemala co obliect a pozerala som sa na seba do zrkadla, tak ma to preslo.A tie kila isli krvopotne dole, preto si teraz radsej davam pozor na to co jem, lebo uz nechcem ziadnu dietu zazit:)