Preco niektori ludia nevedia co je slusnost?

Príspevok v téme: Preco niektori ludia nevedia co je slusnost?
lupkacupka

Stretla som sa s jednym chalanom z netu. Bolo to v pohode stretko. Boli sme spolu 3 hodiny von, chcel byt dlsie, ale uz som potrebovala ist domov...Potom sme si 3 dni na nete pisali, a celkom mi sedel.Nic viac ako kamaratsvo som od neho neocakavala. Ale dnes som ostala riadne zaskocena...Len tak od veci mi napisal, ze si mam zmenit foto v profile, ze tato fotka nie je zla, ale za taku krajsiu...Ako som normalna priemerna baba, jasne su aj krajsie, aj skaredsie, ale aby mi niekto pisal, ze si mam zmenit foto sila...Pritom na zaklade tej foto sa so mnou stretol...Za tym sme sa pohadali, a jasne ze viac si pisat ani nebudeme, ale taka drzost...To by ma teda nenapadlo, pisat niekomu nech si zmeni fotku...Proste, ma to riadne zaskocilo. JE to normalne podla Vas pisat niekomu nec si zmeni fotku, ci len som urazliva?Ja uz neviem co si mam mysliet...Ziadna kamoska ma nedokaze tak vytocit...Ja uz neviem ci su baby fakt empatickejsie, alebo co si mam vazne mysliet..

lost

kazdeho inak ucia na slusnost..

niekoho prilis vela a potom v sebe dusi vela veci

niekoho prilis malo a potom povie co mu na srdci lezi

jajka001_

neber to tak vazne. mozno to tak nemyslel. mozno to povedal preto ze ta videl nazivo a usudil, ze si krajsia a mala by si si tam dat lepsiu fotku.
vobec si nemusel uvedomit co ti tym sposobi :)

brontanaska

sa vytahuje pred niekym, a ked je to pokec tak chce ukazat tvoju profilovku asi niekomu.kedze si mu asi nie si dost dobra, tak ziada od teba toto.ja by som preruzila vsetok kontakt, ak sa za teba ,,hanbi,,