Je to normalne?

Príspevok v téme: Je to normalne?
Romesss

Ahojte. Potrebujem poradit ohladom jednej veci. Mam priatelku, sme spolu uz par rokov. Vsetko bolo super. Ale v poslednom case sa toho dost zmenilo. Zacala totiz nieco riesit s ,,kamaratom". Stale tvrdi ze su len kamarati. Ale raz sa stalo ze som sam videl vonku ako nieco na nu skusa. Neviem ako jej to mam cele vysvetlit pretoze ona si stale naivne mysli ze on nic nerobi. Pritom uz aj okolie reaguje divne na to ich ,,kamaratstvo" Myslel som si ze si to uvedomi ked sa toto stalo ze na nu nieco skusal. Ale nie. Trvalo tyzden a uz to bolo zasa vsetko naspet. ,,odpustila mu" ze on to tak nemyslel. Niekedy mi zostava az rozum stat nad tym. Ja sa trapim. Uplne ma to nici, nevladzem vobec nic. Proste som si s nou planoval buducnost. Ale toto je ako dostavat kazdy den noz do chrbta. Pretoze toho dotycneho kazdy den stretavam a smeje sa mi do tvare. Priatelku mam velmi naozaj velmi rad. Som z toho zufali. Dokonca s nim bola aj tajne vonku, opili sa. ale vraj sa nic nestalo. Snazim sa jej to verit. Stale ma potrebu s nim nieco riesit. Naposledy sa zabudla odhlasit z jedneho portalu a ked som videl o com si pisu tak som plakal. Ano uprimne to pisem mal som slzy na licach. Fakt neviem co mam dalej robit. Stratit ju nechcem. Ak som ju uz nestratil. Dost ma to boli lebo som na nu dost naviazany. Horsi pocit som este nezazil vo vztahu. Najradsej by som h zabil! To sa proste nerobi! Poradte mi prosim!

doubledog

lost
na tom nie je nic zvlastne, je to prirodzene a je to tak spravne.
kto sa vo vztahu nevie spravat ako rovnocenny partner a je prilis submisivny, vztah si neudrzi.

romess:
"snazil sa a aj sa snazim splnit jej vsetko po com tuzi.Ani neviem ci jej dokazem na nieco povedat nie."

-toto je pricina tvojich problemov, takto sa nesmies spravat.

goccia
ved ja som o sebe nikdy netvrdil, ze som citlivy.

Romesss

Niekedy mam pocit ze by jej to mal povedat niekto iny. Nestranny. Lebo ona stale je na strane "kamarata". Ja toho cloveka zo srdca nenavidim, ona ho ma velmi rada.

lost

Povedal by som jej ze "zlatko, idem s kamoskou na veceru, pridem mozno rano"
a naozaj by som odisiel niekam a nekecal by som o tom vobec, povedal by som jej to iste co ona v dost provokativnom zmysle, ja neviem napr "ale ved o nasich kamaratok sa nerozpravame, ci nie?"
preco takyto pristup?
ak nie po drobrom, mozno mala "facka" pomoze, ak nie, hold, stavil som na zleho kona (myslene vybral som zly pristup k rieseniu problemu)

je ale velmi zaujimave ako vela takychto pripadov existuje, ked sa jeden z partnerov sprava extremne dobre k druhemu a ten si to prestane vazit a ide inde. naozaj zvlastne a nebodaj ma doubledog pravdu? :-o fááák potom cely svet :D

Romesss

Lenze ona povie ze chce byt so mnou, ale chce mat "kamarata". Keby je to len kamarat tak by ju nevolal von so zamienkou ze MNE MA POVEDAT ZE IDE S KAMOSKAMI. :( Mam z nej pocit ze ju strasne bavi ked jej niekto pise ze je pekna a lichoti jej a ked ju proste niekto bali. Je velmi pekna, to jej hovorim aj ja. Vyzera super. Nevymenil by som ju. Ale asi to k tomu dost speje. A aj ked si povieme ze to skusime este napravit vsetko. Tak ja aj tak stale premyslam o com vsetkom este neviem, co sa vlastne stalo, co citi. Viem ze to neni dobre sa jej to stale pytat. Ale mne to proste nejde preniest sa cez to zo dna na den. A pritom stale vediet ze sa toho nevzdala.

xy:)

tak sak ona vie, ze jej nic nepovies, ze ti moze skakat po hlave, tak sa zatni, povedz jej bud to prestane alebo arrivederci. ked si hovoril, ze rozpraval si snou x krat a nezabera, tak jej povedz toto a uvidis ako zareaguje.

goccia

Romesss ona je nanho dost namotana, bud sa zobudi alebo to dopadne pre vas vztah blbo. musis jej to dat najavo a mozno sa spamata. povedz jej, ze bud on alebo ty.

Romesss

Ja som taky nebol. len som sa zamiloval a snazil sa a aj sa snazim splnit jej vsetko po com tuzi.Ani neviem ci jej dokazem na nieco povedat nie. Ale neviem ci to, co teraz zazivam sa da nazvat stastim. Mne je s nou super. Ked sme sami. Poslednu dobu v nej stracam istotu co chce. Kedysi mi rozpravala o zasnubach a o neviem com. Teraz mi nehovori nic. Iba ze ju nemam otravovat ohladom jej "kamaratstva". Davnejsie som jej aj viac veril, a vtedy mi to kamaratstvo prislo normalnejsie. Ale viem ze si ho moc pripustila k telu. Ale ona si to neuvedomuje :( Ja jej to uz nevladzem a asi uz ani nedokazem vysvetlit inak. Mam pocit ze to co jej povie on ma vacsiu vahu ako to co jej poviem ja.