TAE-BO

fraisee

bola som na jednej hodine. pre mna to bolo strasne nezazivne a trapne, boxovat do vzduchu, no strasne smiesno trapne to vyzeralo, pripadala som si ako imbecil, hold vzdavam vsetkych ktorych to bavi, ja radsej ine veci...

annika

ahojky.tae bo je zatial to naj co som spoznala spomedzi cvicenii,odporucam kazdemu.naozaj citim ze pre svoje telo nieco robim..:)

phoebe

caf..aj ja chodim na tae bo mame perfektnu cvicitelku urcite je to fajn,take dynamicke a je to aj sranda,chodila som aj na aerobic ale taebo jednoznacne vedie...i ked sprvu ma trosken boleli svaliky..

valery

ja ked som isla z tae-ba tak som nebola unavena, prave naopak, nastartovalo ma to a mala som chut este nieco robit. je to ine ako aerobic, je zabavnejsi.

kajka

no baby....ja som asi mesiac na nete hladala take dvd ale nakoniec som nasla inzerat ako jedna predava dvd s aerobicom a taebom za 130 sk

lenka22

dvd s taebom mala myslim aj zora czoborka, skuste kuk na stranku www.zoracentrum.sk a niekde to tam pohladat. Ale podla mna niet nad to ked to cvicite vo fitku s precvicovatelkou a ostatnymi babami :)))

karenina

chodim na tae-bo priblizne rok a urcite to spevni postavu, je to fajn aj na chudnutie, dost mi pomohlo. je lepsie ked ides k cvicitelke, tak aspon vydrzis celu hodinu, donuti ta :) i ked zo zaciatku je dost tazke, potom je to super