Problemy s erekciou

Príspevok v téme: Problemy s erekciou
rudolfik

zdravim... mam 17 rokov zachvilu a mam taky problem... ze este pred pol rokom bolo vsetko v poriadku...sa mi postavil hocikedy, v podstate ked som si povedal tak stal...hocikedy aj pri masturbacii a s frajerkou ani nehovorim,postavil sa mi hocikedy ked bolo treba a vzdy stal dobre a frajerka bola spokojna a vtedy ma v pohode aj dva krat po sebe urobila a vzdy stal,vlastne vzdy ked som chcel tak stal a dobre...teraz v poslednej dobe ako postavy sa ale us neni takyy tvrdy us sa postavy ako keby nie uplne...ako urobit sa urobim napr pri masturbacii ale s babou je to dost malo ked sa tak malo postavy...a us ani nevydrzim napr take ze ked sa idem urobit tak to zadrzim aby som mohol pokravowat dalej...kedisy to bolo uplne normalne u mna aby to netrvalo kratko a aby to bolo dlhsie ale teras ked sa o to pokusim tak mi klesne a us sa nechce postavit... cim to moze byt? v podstate sa to stalo s mesiaca na mesiac...ja som si myslel ze cim budem starsi tym budem aj aktivnejsi mam len 17 tak nemal by som byt natom lepsie ako v 16? prosim neviete cim to moze byt a co mam robit??

arnie11

BTW Ak si dobre spominam, hormony dosahuju vrchol u muzov medzi 17-21. Vtedy je sexualna ziadostivost maximalna. Ale tuzba po sexe a mnozstvo vyvrcholeni denne neznamena ze musi byt aj zakazdym kvalitna erekcia.

arnie11

No podla mna si este primlady na to aby tam bol nejaky zavazny problem. Navstiv nejakeho sexuologa a nechaj sa vysetrit. Predpokladam ze to budes mat psychicku zalezitost - pri nejakej prileziosti si mal slabsiu erekciu (unava, nedostatok spanku) a zacal si to prilis sledovat a vsugeroval si problem. Problemy s erekciou mavaju mlady co trpia depresiou, ale aj niektore lieky na depresiu zhorsuju erekciu. Ale mozno ked su tie lieky ucinne na depku, tak to chlapa netrapi :-). Ale samozrejme moze za tym byt aj ine napr.: roky intenzivne fajcis, chlastas a mas nadvahu, vysoky cholesterol, pokrocilu cukrovku :-).

Unik

Ja mam presne taky isty problem,mam 20 a spominam ako dedko na stare casy (napr. rok dozadu)ked bolo vsetko v poriadku a stal ako mal.. A zrazu sa to zhorsilo,aj pri masturbacii je to horsie o dost,aj vydrz odisla..nechapem..Ak si to vyriesil daj vediet ako :) Alebo ak ma aj dakto iny rady..

rudolfik

no skusam aj menej onanovat as tak nepomaha... a teraz sa aj bojim mat nieco s babou lebo sa bojim ze mi nebude stat a ze to pokazim alebo to bude trapne.... no ale ok skusim hento a som zvedavy