Genitálne bradavice

Príspevok v téme: Genitálne bradavice
Andrea90

Ahojte minulý mesiac som si objavila kondylomy bola som za lekárom prepisal mi Wartec cream.Užívala som ho,bohuzial nepomohol.
Počula som ze gel Verrumal je na bradavice.Myslíte ze by som ho mohla pouzit aj na genitalne bradavice?Mam ich 4 a nemam ich vo vnutri ani na pyskoch ani v posve ale vonku, skoro pri stehnach na zahybe.
Dakujem krasne za pomoc:-)

Andrej dd

Mal som bradavicu na ruke,dost nepríjemné,Kožná doktorka mi ju vypálila s tekutým dusíkom,pomyslel som si fajne už je preč.Za mesiac som ju mal naspat na tom istom mieste a k tomu sa začali vytvárat dalšie menšie okolo nej.V lekárni som si kúpil tabletky BIO SELEN-ZINOK.Za 2 týždne ani stopy po bradaviciach.Mozem len odporučat.BRADAVICE TREBA ZNIčIT Z VNUTRA A NIE ZVONKA VYPALOVANíM,LEN SA ZBYTOčNE TRýZNITE.:D

mariska8

a co ma byt, ze bezala mnohokrat, hovorim o lepsich liecovach nez su dostupne na slovensku, urcite si to ini radi precitaju.

RNG

virusy hpv(tie co sposobuju rozne bradavice) su v celom tele, nie len v bradavici.Takze vypalenie ci vyrezanie bradavic tuto nakazu z tele neodstrani. Jedine, ako sa potlacit(teda nie odstranit) je zvysenim viralnej imunity. Tema bezala mnohokrat.

mariska8

ak vam nepomohol wartec ani aldara, vrelo odporucam Condyline roztok-dost stipe, obsahuje alkohol, alebo Condylox gel-ten je ovela drahsi nez Condyline, skuste vydrzat 3 dni za sebou, ale su fakt velmi ucinne a obsahuju ovela viac podofylotoxinu nez wartec, wartec je len slaby odvar tychto dvoch lieciv, daju sa objednat z internetu zo zahranicia, tie co som mala viditelne sa mi uz rok neobjavili po Condyline, len teraz som si nahmatala vo vnutri pri vchode do posvy , tak zas to idem tym potierat, dusik je na prd a treba viacej krat ho opakovat. Ked mate vacsiu bradavicu, tak pri Condyline treba este raz zopakovat, ked znova narastie, ale uz ovela mensia narastie.