Vyrastky kokolo posvy a konecnika!

Príspevok v téme: Vyrastky kokolo posvy a konecnika!
angie2011

Ahojte,

mate niekto skusenosti s vyrastkami okolo posvy a konecnika? Mam ich z vonkajsej strany. Na nete som citala ze to moze by kondylomy (genitalne bradavice) - neviem presne ci tieto dva nazvy vyjadruju to iste..... Nic ma avsak nesvrbi, ziaden vytok, nic, len mam tie vyrastky a uz mi nie je vsetko jedno po tom ako som si googlila co to moze byt....ku gynekelogicke som sice objednana ale az ku koncu mesiaca lebo ma dvolenku......a potom ja nemozem kvoli kramom...... No cele zle..... Ale ja uz mam vazne stresy z toho, prosim co mam robit? Viete mi pradit co by som si mala v lekarni kupit aby mi zmizli tie male vyrastky???? Asi by som sa ani holit tam dole nemla, ze? Asi to suvisi aj s oslabenou imunitou, nie? Som uz z toho na nery a v koncoch...........

Doreen

Maros 75
tyroxin uzivam uz 6 rokov a uzivam ho presne tak ako pises , preto mam dobre vysledky stitnej a nezhorsuje sa to, tiez som si pomohla tym, ze som schudla na taku vahu aku by som mala mat mozno aj malinko viac za co ma endokrinolog len pochvalil. Takze ak toto robim spravne , moze byt aj napriek tomu toto autoimunitne ochorenie dovodom toho ,preco mam stale problem s imunitou?

Maros75

Základom liečby zníženej funkcie štítnej žľazy je podávanie tyroxínu. Lekár sa riadi klinickým stavom pacienta a hodnotami hormónov, ktoré pravidelne vyšetruje. Tyroxin treba užívať ráno nalačno, asi pol hodinu pred jedlom, zapiť dostatočným množstvom vody. Aby sme zabezpečili lepšiu vstrebateľnosť a účinnosť nemali by sme súčasne úžívať iné lieky (ani vitamíny).

Doreen

Maros 75 -dakujem za info, chcela by som sa spytat , ste lekar? proti mne hra este jedna vec a to autoimunitne ochorenie stitnej zlazy, neviem do akej miery toto moze za moju pokazenu imunitu.Strasne uz chcem byt fit, nic ine si nezelam, uz roky sa trapim a uz akosi stacilo.

Maros75

Doreem- na tu imunitu je velmi dobry liek Polyoxidonium.

Preparát je určený na aktiváciu imunity u dospelých a detí. Najefektívnejšie je použitie polyoxidonia na pozadí tradičnej terapie, adekvátnej pre ochorenie. Polyoxidonium sa dobre znáša s antibiotikami,
protivírusovými, protiplesňovými a antihistaminovými preparátmi, broncholytikami, kortikosteroidmi, betaagonistami, vitamínami, cytostatikami atď.

Polyoxidonium 0,006 g sa odporúča v komplexnej terapii:
chronických recidivujúcich zápalových ochorení akejkoľvek etiológie, ktoré nereagujú na tradičné metódy terapie tak v štádiu komplikácií, ako aj v štádiu remisie;
akútnych a chronických vírusových a bakteriálnych infekcií;
akútnych, chronických urogenitálnych a gynekologických infekčných zápalových ochorení;
alergických ochorení (polynóza, bronchiálna astma, atopická dermatitída), chronickej recidivujúcej bakteriálnej a vírusovej infekcie s komplikáciami;
na prevenciu a liečenie lokálnych a generalizovaných foriem hnisavých septických ochorení, pooperačných komplikácií u chirurgických chorých;
v procese ako aj po chemoterapii a radioterapii pri liečbe onkologických ochorení;
na zníženie nefro - a hepatotoxického pôsobenia liekových preparátov;
na aktivizáciu regeneračných procesov (zlomeniny, popáleniny, trofické vredy);
na korekciu druhotných imunodeficitov, vznikajúcich v dôsledku starnutia alebo pôsobenia nepriaznivých faktorov.

Čítajte viac: primar.sme.sk

Doreen

ahojte,
ja mam uz nejake 2 mesiace tento problem. Vartec nezabral, vypaloval mi to podofilinom, nejake odpadli a hned dalsie narastli. mam nanic imunitu a riesim to ale asi zmenim imunologfa, lebo ma vzdy odbije jednym liekom a ten nezabera. neviem ako dalej co mam robit

tramtarara

*Ahoj, mala som rovnaky problem a gynekologa mozes rovno zrusit - ten Ti nepomoze, ano su to genitalne bradavice, mala som to tak isto ako aj ty...objednaj sa ku koznemu lekarovi, lokalne ta opicha anestezou a vyberie ti to...ja som ich mala asi 3, potom asi po pol roku sa mi to vratilo a mala som ich asi 6, vybral aj tie a odvtedy chvalabohu mam pokoj...
Kup si v lekarni probiotika a uzivaj dlhodobo...ina prevencia nie je...akurat ma lekar upozornil, ze je to nakazlive a moze to chytit aj partner...

m25

malickaB- kludne si to mohla dostať niekde na verejnom wc, či nebodaj na kupku, či použití rovnakého uteráku po nakazenom .. možností je dosť..

malickaB

prosim vas ja som si tiez nasla taky vyrastok vyzera to ako bradavicka ale som este panna .. takze pohlavne prenosne to asi nebude tak neviem ako som to mohla dostat .. neviete mi poradit co to moze byt? ako sa toho zbavit ?

Loveri

Ahojte.Potrebujem surne radu,od niekoho, kto ma skusenosti s vyrastkami v posve a okolo celeho vchodu do posvy.Nemam ziadnu pohlavnu chorobu a niesu to ani kondylomy , teda podla lekarov, trapim sa uz 3 roky, neviem sa toho zbavit, uz som vystriedala kopec masticiek a vselicoho ineho, myslim si, ze mam uz aj alergiu na vsetky tie lieky, ktore som v kratkom case musela vystriedat. Prosim o radu, uz som zufala.