Chlamýdie a výživové doplnky

Príspevok v téme: Chlamýdie a výživové doplnky
gloss

Dobrý deň,

od roku 2005 bojujem s chlamýdiami a neustále sa mi vracajú :( v podstate pernamentne mám opuchnuté, boľavé a zahlienené nosné dutiny, často mávam gynekologické zápaly som hrozne unavená, v noci mi zvyknu trpnuť ruky, ráno ma pália oči som nesustredená a poslený rok mám aj neskutočné bolesti v klboch v ramenách tak som zašla k reumatologovi ktorý mi po vyšetreniach povedal, že je to následok chlam.infekcii ktoré mám aj momentálne pozitívne.
Preštudovala som si tu články o chlam. a dosť ma zaujali rady ohladne výživových doplnkoch od RNG. ATB by som nerada uživala nakoľko liečba je velmi dlhá a neviem akoby to moj organizmus znášal /mykozy a pod./ už aj teraz je velmi oslabený, radšej by som šla alternatívnou cestou. Inak momentálne zase užívam ATB Summamed začínam 3. krabičku ktorú mi predpísal reumatolog a o tri mesiace kontrola.
Veľmi by ma zaujímalo, či niekomu naozaj pomohli k odstráneniu chlamýdií tu vela krát radené výživové doplnky: citricidal, exktrakt z olivových listov, NAC, Vilcacora, Probiotikum, myslím, že to je všetko.
Pýtam sa preto nakoľko takáto liečba je velmi finančne náročná vychádza mi to cca na 150€ mesačne a dlhodobo asi rok :( Neviem sa rozhodnut, či mám ísť do toho prirodzene sa bojím aby to neboli vyhodené peniaze tých teraz nie je nikdy dosť a nakoniec budem nútená zájsť aj tak k lekárovi alebo mám radšej zájsť ku imunologovi? /myslím, že ten sa zaoberá chlamýdiami/ inak ak máte niekto naozaj dobrého imunologa/čku z BA ktorý sa seriozne venuje tejto problematike a má snahu človeka zbaviť navždy chlam. nakoľko väčšina lekárov toto ochorenie akosi bagatelizuje budem veľmi vďačná za kontakt.
Som už z toho naozaj zúfala. Ďakujem za všetky postrehy a rady a osobné skusenosti, či už s výživovými doplnkami alebo lekárom. Želmá pekný deň.

StanleyH

Ahoj Gloss, prestudoval som si rozne priznaky , podobne co si spomynala. Treba hlavne posilnit bunku a podporit aby sa vedela chranit pred napadnutim, Vedel by som ti poradit alternativnu liecbu prirodnymi doplnkami. Ak by ti predpisal Dr. tetracyklin , tak ho teraz neber lebo neni vhodny na leto. Potreboval by som ale detailnejsie vediet co vsetko ti to zasiahlo. Najlepsie bude asi cez mail. agel.svk@gmail.com a predebatujeme to. Vidim ze s tym bojujes 5 rokov a minule sa ti objavili problemy s klbmi, preto predpokladam ze uz je to prepuknutejsie a riesil by som aj artritidu. v tomto pripade mozu byt ale aj nemusia byt antib. ucinne, zavisi ako sa tam dostali

doubledog

ja mam iba malu skusenost s chlamydiami, nemal som to v takom zlom stadiu ako mas ty
ale pomohli mi tu
-odkaz odstránený-