Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

Luxury

bolo by to krasne keby si vsetci boli verni a lubili sa, ale asi to nie je mozne, alebo iba v malych percentach. tak ja som na to zmenila pohlad a je mi lahsie:) ked som bola mladsia, strasne som ziarlila.

jajka001_

luxury ale deti potrebuju aj otca. malo by to tak byt. niekedy ten otec stoji za nic ale malo by to tak byt, ze rodina je dieta/deti a ich rodicia. ked otec nie je, vzdy tam cosi chyba.

Luxury

akurat to mi je luto pri manzelkach alebo pri tych podvazanych, ze to nevedia, neni to fer. ja by som to chcela vediet urcite, preto sa nemienim viazat, aby sme sa mohli slobodne rozhodnut hned co a ako.

jajka001_

to mas tak. niekomu staci fakt malo. to mas ako s cenou prace. ked pride niekto kto vezme aj menej, tak sa cena prace znizuje. podobne su na tom vztahy. cim viac je zien ktorym staci malo, teda chlap ktory im nedava to, co si zasluzia, tym menej su ti muzi ochotni davat lebo slapiek je vsade dost.
kedysi si zeny viac seba vazili.
hej, manzelky casto trpia, kvoli detom. to ale nie je tolerancia. to je nutnost. alebo to tak aspon vidia.