Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

vejva

No ja trosku musim suhlasit s vydatou asi chcela povedat aby si slobodny nehladali zadanych a to je pravda lebo to k nicomu nespeje vid pripad autorky temy.Mozno ze by nemala take trapenie ako ma teraz keby sa zalubila do slobodneho bez zaveskou.Ale zase Luxury pisala ze jej nevadi ze by mala aj viacerych naraz alebo nieco v takom zmysle.tak tu asi vydata myslela ze ak chcu mat slobodny viacej partnerov naraz tak nech si maju ale nech si nehladaju zenateho muza alebo vydatu zenu.No samozrejme ked sa uz raz niekto ozeni vyda tak by sa nemali podvadzat vobec ved predsa si to slubili ale asi vydata myslela to ze keby uz aj ty zenaty a vydaty nahodou chceli podviest svojich partnerov tak keby ty slobodny im nenaletia tak by si museli len ty zadany hladat uz iba zadanych a tym by sa asi nevera zredukovala nieco take myslela ja som to aspon tak pochopila no vydata asi je tiez proti nevere ked su uz raz zobrany len to chcela napisat niako statisticky no neviem.No a Simi vraj je konic a co vies aj dovod?

bioba

Simika,
pozdravujem Ta. Na Tvoju lasku Ti nikto nemoze dat radu.
Tvoja laska Ta stretla, lebo si to chcela Ty. A neni dolezite, ci je opatovana, hoci tam na prvy pohlad sa sustreduje Tvoj problem. Tvoje srdce hlada v mnozstve ludi a to sa aj stalo.
Je dolezite si uvedomit, ze Ty sama mas svoj osobny dovod, preco sa tak deje a pokial nepochopis, preco to je, vzdy sa budes citit tak, ako sa aj teraz citis.
Vo svojej praxi stretavam vela podobnych bytosti a vzdy, ked oni chcu, odpoved a vyrovnanie sa dostavi. Zivot neni nahodny a preto neziadaj nahodne odpovede.
S uctou a porozumenim www.bioba.ic.cz

elsa5.5

Vydytá :aj ja som toho názoru že ked sa dvaja ľudia zoberú nemajú čo hľadať inde tak prečo ten pííííp vyhľadáva ženy inde?,alebo tá píííp hľadá inde?zasa sme pri tom že najhoršia je žena a kde je ten muž???to najväčšie prasa čo má doma rodinu a chodí za fľandrami?aký je v tom rozdiel či muž podvádza zo slobodnou alebo vydatou?to čo je za blbosť aj tá vydatá aj ženatý si vždy nájde príležitosť ak chce,tento muž až raz taký je tak si nájde aj milion dalších a môžeš ho naháňať do nekonečna.....

VYDATA

Neverim ale ok.Odkaz pre luxury ano ak slobodny chcu mat viac partnerov nech si maju ale nak si hladaju nezadanych a nie ze sa budu trepat do manzelstiev a preberat im muzov a zeny nak si roztahuju nohy kde chcu ale len ked su slobodny so slobodnymi napr.ako si ty.Ak uz su v manzelstve tak si snat slubili vernost a ....Keby neboli take slapky kt.roztiahnu nohy hnet zenatemu tak by bolo urcite menej nevier na svete pretoze by ty nevernici sa podvadzali uz medzi sebou to znamena ze zenaty by mal milenku kt.je tiez uz vydata napr.A to by uz si myslim nebolo az tak vela nevier pretoze zeny sa musia podaktore starat aj o svoje deticky,domacnost,manzela,robotu....Tak by asi nestihali este byt neverne podaktore.Takze chcem apelovat iba nato vy slobodni spavajte si aj s 1000 naraz len sa nestrkajte do manzelstiev a este sa potom vytrcite do fora a chcete aby vas tu niekto lutoval ubohe!!! a SIMI potrebovala by si aby si ta ta jeho manzelka nasla rozbila ti nos vyskrabala ti oci vytrhala ti vlasy a jej 3 rocny syn by ta este oplul lebo nic ine si nezasluzis!!!

sway.

Simika podla mna si divna..A neskutocna husa.Naschval by som ti na jeho mieste nepovedala,kde je chyba..Ved aj tak by to bolo uplne zbytocne,ty si proste slepa.A ze zeny maju talent veci vytusit..ha ha.
Inak v pohode s nim udrzuj takyto vztah,ale aspon nevypisuj kraviny na fora.Normalni ludia sa v utrpeni nevyzivaju a snazia sa ti poradit.Tu je vidno,ze staci aby zapiskal,povedal ti nieco mile a uz slinatas.Tak si rev doma do vankusa a cakaj co napise,ked ta to bavi..

rony26

komu niet rady tomu niet pomoci...prisla si si sem po radu alebo sa len pochvalit ako sa veci maju?...ved si po sebe precitaj tie svoje prispevky...nechavas po sebe sliapat, plazis sa pred nim, ma ta v hrsti a zaroven v pazi...akym pravom sa ty chces vlastne zenateho muza na nieco pytat?...a preco by to chcel skoncit, ked mu to takto vyhovuje...jemu vyhovuje, ze si s tebou moze robit co chce a kedy chce, tak aky koniec z jeho strany ocakavas?...aspon raz, prvy a posledny raz maj ty navrch a daj mu zbohom...jednoznacne s nim musis prerusit kontakt, lebo inak si ta vzdy omota okolo prsta...ok, zaciatky su tazke, ale cim skor zacnes, tym bude ta bolest kratsia

ta3

Simika,
nuz ked si budes hovorit, ze to nejde, tak to fakt nepojde, vsetko je to iba o tom, co si o danej situacii myslime, skus si povedat, kaslem na Teba, nema to vyznam, idem dalej