Som v soku, tehotna s jeanine?

Príspevok v téme: Som v soku, tehotna s jeanine?
lucia297

Dnes som si urobila tehotensky test a vysiel pozitivne. Uz dva roky beriem jeanine. Nerozumiem tomu. Mohol mi vyjst vysledok zle? Urobila som si dva testy a obidva vysli pozitivne. Nikdy som nevynechala ani jednu tabletku. Maximalne som sa opozdila o take tri hodinky. Ziadne hnacky,ziadne zvracanie,proste nic. Prosim povedzte,ze sa tie testy mohli mylit. Ja nechcem byt tehotna.....Zajtra idem ku gynekologicke,ale ten stres do zajtra asi nevydrzim.

jankaaaaaaaaa

ziadna metoda neije 100% ! takze si tu mozes rozpravat o nejakych tvojich imaginarnych metodach ktore su akoze 100%tne ale pravda to urcite nieje. jedina maximalne spolahliva ochrana pred tehotenstvom je nesexovat.

lionesssssss

vejva... pozri, v dnešnej dobe možností o ktorých sa našim mamám ani nesnívalo si myslím, že tehotenstvo nemôže byť a ani nie je náhoda. že niektoré ste tu nezodpovedné a pohodlné, to je váš problém , môj nie, ja tehotná nebudem ani žiadnou náhodou ani nijak inak, ja budem tehotná keď sa rozhodnem... :))))

alebo? , ešte raz opakujem, za metódy ktoré používame s partnerom sa nehanbím, iba ich nemienim konkretizovať na tomto fóre a v tejto konkrétnej spoločnosti ľudí :)))

vejva

Janka presne tak NAHODA JE NAHODA len ide o to ze tu su niektore proti nahode vies proste trvaju natom ze ked nechces tak neotehotnies totalna hovadina to je zase tiez moj nazor

jankaaaaaaaaa

a neviem preco tak obranujete kondom ked nieje velmi spolahlivy, sposobuje alergie a kvasinky, je nepohodlny, drahy...

jankaaaaaaaaa

tak za tehotenstvo maju zodpovednost obaja. ale mne ako zene kondom velmi nevyhovuje, a to ze muz si pritom tiez velmi neuzije .. to je len moj nazor. akzdy by sa mal chranit pocas sexu tak aby si zodpovedne mohol povedat ze sa nic nestane.. ale nahoda je nahoda

soffa

presne tak.alebo ma pravdu!!!od muza nie je sebecke si uzit a nebrat za to zodpovednost????ved vsetko je potom na zene,aj 9 mesiacov aj povacsinou vychova..no to urcite,on si bude uzivat,a ja prevezmem na seba urcite rizika.tak to tu este nebolo!