Som v soku, tehotna s jeanine?

Príspevok v téme: Som v soku, tehotna s jeanine?
lucia297

Dnes som si urobila tehotensky test a vysiel pozitivne. Uz dva roky beriem jeanine. Nerozumiem tomu. Mohol mi vyjst vysledok zle? Urobila som si dva testy a obidva vysli pozitivne. Nikdy som nevynechala ani jednu tabletku. Maximalne som sa opozdila o take tri hodinky. Ziadne hnacky,ziadne zvracanie,proste nic. Prosim povedzte,ze sa tie testy mohli mylit. Ja nechcem byt tehotna.....Zajtra idem ku gynekologicke,ale ten stres do zajtra asi nevydrzim.

Lea116

Lucia297 - moja sestra bola v podobnej situacii ako ty. Dokonca tiez studuje pravo, teda uz dostudovala a caka ju posledna statnica. Ze je tehotna zistila vo stvrtom mesiaci a v juni 2008 sa jej narodil krasny Risko. Zvladla tu skolu aj s dietatom, nehovorim, ze nebola z toho zufala a na zrutenie ale urcite sa najde v okoli niekto, kto ti maleho pokocikuje, pomoze. Hlavu hore, viem, mas to velmi velmi tazke. Porozpravaj sa s mamou, maminy su tie naj na svete, uvidis, ze budes prekvapena jej reakciou..drzim palce

jankaaaaaaaa

iny a presnejsi popis kolkozien otehotnie pri sprvnom a idealnom pouzivani danej antikoncepcie ako statistika neexistuje. neviem ako inac ti to vysvetlit . perarlov idex je statistika a vychadza z odbornych studi. v kazdom odbornom clanku o spolahlivosti antikoncepcie sa odvolavaju na pearlov index

jankaaaaaaaa

nechcem ta urazat ale asisi hlupa lebo sttistika nehovori o tom ze otehotnie kazda zena pouzivajuca ne 100% antikoncepciu ale napr. jedna z xyz ... a ty niesi jedina zena na svete..
a ten letak siprecitaj este raz lebo sa tam pise ze ak si uzivala tbl. spravne je nepravdepobne ze si tehotna.. ale vylucene to nieje

lionesssssss

štatistiku máš preštudovanú od zadu do predu? a ako ti pomáha v živote ? :D :D

lebo ak by som sa ja mala riadiť štatistikou, a aplikovať ju na svoj život, tak potom je to zlá štatistika, lebo ja som napriek používaniu nestopercentnej antikoncepcie ešte neotehotnela, takže podľa mňa tie štatistické údaje neplatia,...

štatistika je kravina, nedá sa tým riadiť, každý sa má riadiť podľa seba a nie podľa štatistiky

jankaaaaaaaa

no ukaz mi odbornu stuudiu kde sa to pise ze hak nezlyha pri spavnom uzivani nikdy. a to ze letaky vobec nevychadzaju z odbornych studii

jankaaaaaaaa

neviem ti sem poslatziadnu studiu lebo som ziadnunehladala, ked si ju chces najst tak pouzij google.ja to za potreby nemam kedze viem co je statistika a mam ju prestudovanu odzadu dopredu