Som v soku, tehotna s jeanine?

Príspevok v téme: Som v soku, tehotna s jeanine?
lucia297

Dnes som si urobila tehotensky test a vysiel pozitivne. Uz dva roky beriem jeanine. Nerozumiem tomu. Mohol mi vyjst vysledok zle? Urobila som si dva testy a obidva vysli pozitivne. Nikdy som nevynechala ani jednu tabletku. Maximalne som sa opozdila o take tri hodinky. Ziadne hnacky,ziadne zvracanie,proste nic. Prosim povedzte,ze sa tie testy mohli mylit. Ja nechcem byt tehotna.....Zajtra idem ku gynekologicke,ale ten stres do zajtra asi nevydrzim.

Freee

ja take clanky nemozem citat, ze 4 kg dieta nevedela, ze nosi, blbost ako hrom, moje dieta malo pri narodeni okolo 3800 g bola osm tihla tehulka, ale brucho obrovske, viete co je 4 kg dieta? to neukryje ani keby neviem co bolo a každe žive dieta sa hýbe a pekne bolestive to je niekedy aj ku koncu, tak isto neexistuje porodit bez stipky bolesti, pokial si nepichala epiduralku bezne :))) a ze lekar nevedel, ten clanok je hotove sci-fi bud boli ona aj lekar aj okolie blbí, alebo neviem si to vysvetlit

Lucka sa uz zrejme zariadila a nepotrebuje to riesit cez internet, aby sa tu na nu osopili poniektori pseudomoralisti, co nicim takým v zivote nepresli

jankaaaaaaaa

aj to ze sa pise v letakuze pri spravnom uzivani tbl. je rizko ze zena otehotnie male, je porädla teba len vymysel a napisalo ho tam len tak pre srandu nejaki ludia v tlaciarni kde sa tlacia leta´ky ci akozeco si myslis?

lionesssssss

janka, nič sa nesnažím zachraňovať, mám svoje skúsenosti, štatistika ešte nikomu nikdy v ničom nepomohla...
tebe čo pomáha štatistika v ochrane pred neželaným tehotenstvom? mne nič.

mne sa tak zdá, že ma asi nevieš odkázať na nejakú relevantnú štúdiu...

jankaaaaaaaa

:DDDD lionesssss nemam lov ked uz statistika je podla teba blbost a nikdy nebolo tak ako statistika vravi.. tak ja neviem :DD bud vobec nevies co to statistika je a ako funguje alebo satu snazis zachranit trapnu situaciu

lionesssssss

jankaaaaaaaa, pýtala som sa na odbornú štúdiu, nie na pearlov index ... nestrápňuj sa ty...

štatistika je kravina... vo všetkom... ešte nikdy nič nebolo tak ako hovorila nejaká štatistika

mataBB

a ten doktor by musel byt doslova slepy, aby si to nevsimol..pane boze, cudujem sa ze ludia hned skocia na taketo kraviny

jankaaaaaaaa

:D:D:D:D
ale inac ten clanok je dost hlupost. preboha neverim ze zena ani v deviatom mesiaci nevie ze je tehotna a ze ese v piatom mesiaci vyzera extremne stihlo? :D a to ju akoze dieta vobec nekopalo ani sa nehybalo.. ach.. smiesne :D