HAK otazka prosim

Príspevok v téme: HAK otazka prosim
Janulik33

Beriem HAK. Vzdy doberiem poslednu tbl. v sobotu a nasl. stredu dostanem kramy. Lenze teraz mi vychadza, ze mam ist bud. stvrtok na 6 dni prec a ked tam budem, nechcem mat kramy. Mozem si ich oddialit ale, potom na nasl. nedelu idem zas prec a to by som ich uz dlho oddalovala.
Preto rozmyslam, ze by viac vyhovovalo, keby som ich dostala skor. Cize, keby som si uz dnes nedala tbl. (vcera som si este dala) dostala by som ich az o 4 dni, ako to mam vzdy po dobrati poslednej tbl, alebo by som ich mohla dostat skor??
Mozno primitiv otazka, no este som nikdy si kramy neprivolavala skor, nez mali prist. Radsej som ich oddialila, ked bolo nutne. Tak sa chcem spytat, ake s tym mate skusenosti, ci je to tak, ako si vysvetlujem?

jankaaaaaaaaa

neodporucam vysadit tabletky skor - nemusi ti dojst mezes tak ako predtym ze na druhy den od dobratia tabletky. mozes si tym rozhadzat cely cyklus a navyse nebudes pred otehotnenim chranena. najlepsie je to urobit tak ze budes vkuse brat tabletky, az kym sa nevrtis domov a mezes ňbudes moct mat. ja som to tak robila a v pohode, nemala som ani spinenie ani nic, len potom bola menstruacia silnejsia. ale to bolo ok. ale ak mas velmi nizku davku hak, tak sa moze stat ze budes mat spinenie ak budes brat tabletky dlhsie