Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

LETICIA

moam bingham ma pravdu, toto co tu cita, sa to tu nejako zvrtlo, pribrala som 100g, chcem zomriet, mali by sa ist same dobrovolne liecit, kym nechcu umriet a najst ine stastie v zivote ako sa vazit a pocitat kcal.
ja som este len dbes zjedla jedno kuracie stehno s ryzou a 2kysle uhorky a 2 platky cokolady, ani som nestihla, lebo som po nocnej a spala som do 4 obeda, tak dnes v nocnej sa budem napchavat, mam zbalene Jednu vacsiu bagetku, malu bagetku, syry, sunku, paradajku, jablko, cokoladu, a keksiky tuc a hlavne vela coly tu pijem, ale vaha stoji a este nechapem ako moze byt na niekom vidno, ze pribral 100g, ved to je smiesne, co ja by som dala zato, aby som mohla pribrat, kludne mi mozte dat vase kg z jogurtu, ja ichc rada vezmem.

Maoam

ja to vzdavam, uz som zazila psycho veci ale toto to tromfne asi vsetko, baby zelam vam vsetko dobre a chodte sa liecit, vazne

poradkyna1

skus to takto:
ranajky: jogurt s vločkami alebo musli
desiata: ovocie
obed: zeleninový šalát s kuracim masom
olovrant:
zelenina alebo ovocie
večera:
1 rožok so šunkou a zeleninou.
Ved si povedz že si dáš iba ten rožok a dost - chod potom von, vybehni zo psom ak nejakého máš, za kamoškami a nemysli proste na to, nedaj sa oblbnut nejakým sprostým hlasom v hlave, ktorý ti kaže, že ked si si dala pečivo tak musiš zjest všetko teraz a ist to potom vygrcat...
život si riadiš sama...

Requiem

Baby, pomoc! :D Nedokážem sa najesť :( :D Musím vôbec? dnes som prijala asi 4400kJ, bola som dve hodky vo fitku...došla som, pekne som si dala cottage (započítaný) a teraz, po dvoch hodkách, sa neviem donútiť niečo zjesť, mám pocit, že budem chudšia keď si nič nedám, mimochodom mi vôbec nechutí momentálne jesť - ako po fitku...Pomoc / rada? Nechcem PPP, preto mi radšej povedzte čo a ako :D jáááj, Gubánová preber sa! :D

poradkyna1

Nepodstatna - tak to je otrasný jedálniček, čo si mala dneska. 3 krát denne jogurt??? tebe chybaju všetky vitaminy. Kde je nejaké ovocie a viac zeleniny? Ten šalat ani zdaleka nestači, po takomto celodennom jedálničku by mi v kuse skvrkalo v bruchu.
Ked už si dávaš ten jogurt daj si do neho aspon vločky alebo musli, orechy, ovocie. Ved ten jeden blbý jogurt ta ani nezasyti...
a k šalátu si možeš dat aj kuracie maso...
a ten hlas v hlave musiš počuvat? čo keby si si život riadila sama? ved si ho možeš zariadit tak ako chceš, nemusiš počuvat blby hlas v hlave....

Requiem

Alexanda, prepáč, ty nie si normálna.
Nepodstatná, okej, pomaly dajme tomu že to ide pekne. Hlavne sa neboj jesť a okamžite si prestaň dávať otázku, či toho nebolo veľa. Povedz si, že toho bolo neskutočne málo, ak by si mala dohnať posledné roky. Takže, ešte stále sa ti to vidí neskutočne veľa? :) Poďme, poďme, papaj! Nehovorím aby si zožrala 4 vyprážené rezne na posedenie. Kĺudne nízkokalorické ale veľa! ale aby si telíčko zvyklo, že si nič nemusí ukladať do zásob, že mu dávaš, čo potrebuje a ono to okamžite spotrebuje :) okej? :) Do toho!

alexandraaaa

stretko dopadlo katastrofalne po hodine som sa otocila a sla domov..nev iem preco,citila som sa medzi nimi neisto,nevedela som sa uvolnit,zabavit proste nic..:( a dnes zase..bojim sa ze to dopadne rovnako..este sa cudujem ze mka zavolali,a idem len koli tomu aby som nemusela byt doma so svojim ocom a medzi jedlom..:-(

Maoam

bingham, ja byt lekar a pocut toto, tak cesta vedie priamo na liecenie :-((( ja by som take dievca uz ani domov nepustila, ale je smutne ze tie rodiny zatvaraju pred tym oci a robia sa, ze to nie je az take zle :-((( vsak to su tazke psychiatricke stavy toto