Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Nepodstatna

Teraz by som na tom chcela byť ako silvuš .. vlastne nie teraz by som chcela umrieť ! :-/ hneď v tejto chvíli :/

jajka001_

r. 2 ks chlieb maslo syr redkovka
d. bebe
o. zemiakove placky, pikantna omacka, maso
o. makovy kolac
v. tvaroh a brusnicovy dzem

MNAAAMMM

jajka001_

jeej ahoj poliewoocka :) ako ide medina?
silvus, naco vlastne jes? kasli na to. dnes som videla hrozne vychudnutu babu, urcite ana, hned som si spomenula na teba, a mala som chut ju zbit...

Maoam

alexandraaaa: urcite chod, budes mat aspon pekny vecer, mozno ta to privedie na krajsie myslienky, oddychnes si a uz sa neuvidite, je pekne sa rozlucit s kamoskami

Maoam

:-DDD Victoria Leticia :-DD chapem, to si mala ale peknu vahu na 165cm, tak aspon 5 kg by dobre padlo, to mas pravdu, uz ti prisli na to co bolo problemom, liecia ta patricne?

LETICIA

moasm ano so zaludkom, mala som tak 53, ale chcela by som pribrat ason tych 5kg urcite, ved ani nic kupit na seba nemozem, sa ma ludia pytaju ci niesom manzelka toho futbalistu backhama :-D

alexandraaa

dievcata ja som v prdeli a neviem co robit..teraz ma kamosky volali von vecer na osmu sa mame stretnut.a ja neviem ci mam dojst..citim sa spinava a skazena..a plus zozrala som trojnasobnu davku prehanadla..takze ja neviem ci vydrzim byt vn v krcoch,najradsej bysom nešla lne som sa s babamy nevidela cele prazdniny..a o chvilku sa rozideme po VS :(((

Maoam

Leticia, ale co si pamätam, ty si mala problemy so zaludkom, teda ine ochorenie, ktore viedlo k takemu ubytku na vahe? No na 165cm je 44kg velmi malo, to si neviem ani len predstavit, kolko si mala pred ochorenim?

LETICIA

a ja mam 165 a 44kg a uz normalne aj jem, akurat som zjedla cele stehno a nepriberiem a bulimiu ani anorexiu nemam, ale to je na hlavu padnute jogurty a kavu a neest ziadne polievky nic varene. fuj