Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

alexandraaa

ja len rozmyslam preco ma nikto nechápe ked som mala nedávno este 56 kíl,sak som vyzerala ako prasa pred zabijackou,a to naozaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz vyzeram tiez este tucno,ved len par kil chcem schudnut :( dneska mam strasne debilny den...depresivny

Maoam

a este k tomu co si sa pytala, teda co si na mna vysplechla, ze som falosna, lebo pisem v teme o chudnuti: no tak neviem keby si ty mala 165cm a 62kg a isla by si na 55kg , co je k 165cm idealna hmotnost, neviem co je na tom falosne. VY mate podvahu, to je uplne iny svet, na tom nie je NIC falosne. Ale to mate problem pochopit, niektore z vas teda...
Na jednej strane pises, ze mas vsetkych na haku a potom sa predsa staras do druhych, tak ako to je? Mas dve osobnosti alebo kde je problem?
Sama vies, ze to co zijes, nie je zivot a ze si nestastna, ale bohuzial prioritou u teba je to sproste cislo na vahe a najlepsie 40kg alebo 38kg to by si bola asi najstastnejsia, aj ked uz skoro oboma nohami v hrobe.
A vies, ze sa kvoli tebe rodina trapi, tak kto je tu sebecky? Ja ci ty?

Je tazke priznat si pravdu.

bez_S

alexandraaa: aj keby si mala 55kg si stále štíhla tak neblbni. (ja viem , nevysvetlím ti to)
p.s. Páči sa vám takýto život? nie je to otravné pozerať na iných ako si dajú normálne jedlo na čo majú chuť?

Maoam

Silvus28, poznam dievca s tvojou vyskou aj vahou a je velmi chuducka, ty by si mala vazit optimalne tych 50-51 a bola by si stale stihla, ale chapem ze cislo 5 na zaciatku by vas asi dostalo do soku.

Nepodstatna

Ja sa neznáášam !

Povedala som si že dnes si urobím deň ako zdravý človek bez diety !! na raňajky som si dala ryžu s johodovým jogurtom , melon a kávu ... desiata : ozvala sa mi starí známa boli sme na kávu a ja som si dala LATTE ! ku káve sme dostali štrudlu a tá kamoška spasala aj moju .. bola neuveritelne šťastná vyžeravala z nej užasná energia .. potom sme isli psolu na obed ja som si dla rizoto ona pizzu a ja som ochutnala kúsok z jej pizze ... prišla som domov a s tou žrutkou som nevedela prestať dala som si ešte jogurt a banán a latte ... a terza ma boli brucho a som neuveritelne prežratá slubila som si ze nebudem mať výčitky , pretože som sa dnes mala vážne dobre .. ale nič v poriadku nie je mam chut ist vracať ale neurobím to ... NEMOZEM :-/ ale laxatíva si musím isť kupiť :-/ :-/ je mi zle :-( som hlúpa krava !