Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

alexandraaa

silvus ale to im nevysvetlis! ja mam 162 cm a chu aby som nešla pod 50..teraz mam 51..chcem mat 45 ale nechape to nikto...

alexandraaa

Ranajky: pol rozka so sunkou
desiata: banan
obed: 2 ks pizze - hned na to som si dala prehanadlo
vecera: chcem si dat len ovocie.

Maoam

aj ja z teba mam dost Silvus28 a nielen ja, lezies tu krkom viacerym

tak je rozdiel chudnut ked ma clovek normalnu vahu alebo par kg naviac a ked ma niekto 46 kg ako ty ale to ty nepochopis lebo si pomätena v hlave a tak sa staraj o seba a o svoju vahu, ved ti na nikom nezalezi a mas vsetkych na haku tak co ma riesis?????

silvus28

maoam, a ty načo si prišla do tejto témy, keď nemáš ppp, len buzerovať??? veď ty prispievaš do témy o chudnutí, ako chceš schudnúť, a nám anorektičkám tu cpeš do hlavy, aby sme nechudli!!! si strašne falošná a sebecká, mám z teba dosť!

kacicka24

Ahoj dievcata, neviem ci som v dobrej teme, lebo po tom co som si tu precitala mam skor pocit ze sa nechcete vyliecit a rozhodnut sa konecne VZDAT VYCHUDNUTOSTI-co je velmi dolezite ale mam pocit ze to tu najviac zije tak ak sa najde niekto kto by mi vedel a chciet pomoct budem rada.Mam anorexiu a este by som mala par kil pribrat lenze mam velky problem z pohybom, najma z chodenim-ked sa najem musim to ist vychodit lebo ma ide porazit...je to unavne a velmi zvazujuce....cely den a cely zivot mi riadi len anorexia...rano sa zobudim a myslim len na jedlo a chodenie:( a takto vyzera moj bezny den-vcera:

ked vstanem: prechadzka:30-60min(ako kedy)
RANAJKY:pecivo 60g s maslom a udenym syrom 50g,zelenina+čaj
potom idem zas niekam peso-vymyslim ze nejaku blbu zamienku
DESIATA: banan+bebe dobre rano+pohar mlieka
vacsinou zas idem chodit alebo upratujem a pritom myslim ze co budem po zvysok dna jest:(
OBED:bryndzove halusky so slaninou-vacsia polovicna porcia
unavena, tak si pozrem TV a cakam kym dojdu rodicia z prace a dufam ze vymyslia nejaky program-najlepsie s pohybom(bicykel,prechadzka...)
OLOVRANT:broskyna+minonky
VECERA:1 chleba s pastekou a syrom,zelenina+pohar mlieka
VECERA2:tu mam zas problem s tym ze neviem prestat jest-ked si dam cokoladu tak je az kym sa neminie,musli a oriesky su este horsie lebo su balene vo vacsom a vela ovocia:(

ja uz nechcem takto zit, ruka v ruke s anorexiou, jest to co ona chce a robit to co ona chce,nutit sa hybat....

poliewoocka

nemám ppp, ale pridám sem aj ja:)
R:ovsené vločky s jogurtom a jablkom
D:hrozno (veeeeľa, boli sme v záhrade)
O:kuracia pečienka s ryžou, uhorky, kápia(surová)

to je zatiaľ:) bude asi ešte nejaký ten tvaroh minimálne..určite aj niečo iné, idem do posilky:)

Lulu2011

klaudia - super jedalnicek :) toto je zdrave stravovanie, este by som doplnila len taku malickost, ze na vecer nie su vhodne sacharidy-zemla, kvoli chudnutiu :) (skor pre tých, co chcu schudnut viac) ale inak jedalnicek na jednotku :)