Reductil 15 - skúsenosti

veronika

Čaute slečny:)dnes som si zobrala 1.tabletku reduktilu 10mg,zapila som to 0,5l vody a trošku ma začala bolieť hlava.Dôvod prečo Vás bolí hlava je,že pri nadmernom spaľovaní tukov malý obsah vody,takže radím veľa veľa vody vypiť za deň.Teraz som si dala ďalšiu fľašu vody a kávu a už mi je fajn,hlava nebolí.Som zvedavá ako dopadnem..Počula som veľkú kritiku na tieto tabletky,ale pomáha to isto!!! Mám 175cm a 60kg,stačí mi -5kg.

july222

Hm, pisem, lebo mam tiez ten isty problem...Cvicim, zdravo jem a stale mam 85Kg...Da sa ten reductil kupit aj v lekarni?

vrtulka

torino vies ako, ked ma niekto 100 kil tak sa mu tazko zacina s trenerom vo fitku... taky clovek je rad ked zvladne kazdy vecer nejaku tu dlhsiu prechadzku...

v takych pripadoch predpisuju lekari (endokrynologovia a obezitologovia) Reductil (Lindaxu, to je to iste)...

ja som mala rovnaky problem, mala som 104 kil v 19 rokoch a nie a nie schudnut, jedla som zdravo a pravidelne a cvicila som 3-4x za tyzden, kila sa dole ani nepohli.

Lekarka mi predpisala tento liek a presne rovnakym stylom ako som sa dovtedy snazila som schudla za 9 mesiacov na 66 kil... a drzim si to uz rok a pol

torino

Investované peniaze do zbytočných "akožezázračných liekov" investujte radšej do premanentky vo fitku a osobného trénera ktorý Vám na mieru povie čo a ako. Odmakať si to musíte ale sami.. Liek za Vás neschudne.. :D
Ak chcete niekto kontakt na skvelú trénerku, jej icq: 481 225 753, BA.

luciano

Chcela,by som sa opytat,či sa da reductil kupit bez receptu.Brala som ho, ale je len na predpis.Bez predpisu mi ho nechceli dat.