Učiteľ - láska - budúcnosť

Príspevok v téme: Učiteľ - láska - budúcnosť
Truffla

Ahojte mam 16 a paci sa mi uz polroka ucitel a ten ma 29.
Je uzasny, vzdy ho sledujem po chodbach a na hpdinach ako sa usmieva, ako sa sprava. Je proste dokonaly....
Ked s nim mame hodinu, boli ma brucho a som strasne nervozna. Ked od neho nieco potrebujem, uplne som nema cervena...

Viem ze poviete ze je to platonicka laska, no na skole ma cakaju este 3 roky. Uz budem mat viac ako 18, moze z toho nieco byt ?

Mam chut mu to povedat, stale sa mi o nom sniva, ked som vedla neho mam chut ho pobozkat, a cakat ako by reagoval.

Neviem co mam robit, je mi z toho do placu kazdy jeden den ze nemozme byt spolu. Alebo mozme ? Mam soncu ? Po 18 ? Alebo po skonceni skoly?

Co by spravil ak by som ho pobozkala a povedala co k nemu citim?

Prosim o radu... Vdaka

jajka001_

nenapadlo ti ze mozno je taky spokojny a prijemny aj vdaka tomu, ze ma skvelu priatelku? je fajn ze sa ti paci ale na vztah treba ovela ovela viac. inak rozmyslas este ako male decko, tazko by mohol mat o teba zaujem.

Bibko

Nie, nehovor mu to cez kamaratku. To by bola uplne pubertacka reakcia. Mas 16, si uz mlada slecna. Takze mas dve moznosti: 1. povies- a moze ta odmietnut a vztah bude taky ako predtym, alebo ta odmietne a bude to horsie, teda sa ti bude vyhybat. 2. nepovies mu to- v tvojich ociach zostane vysnivany a krasny a ked budes mat 25, pousmejes sa vzdy pri spomienke na neho. Ak mu to fakt chces povedat, tak povedz ale az po skole. Moze sa stat, ze to niekto zacuje a budu z toho velke problemy a to tiez nechces. Alebo mu to povies o 20 rokov na stretavke a vsetci na tom schuti zasmejete. Sprava sa k tebe inak ako k ostatnym babam? Aby si potom nebola viac sklamana ako si teraz.

Truffla

Aaaa kebyze mam kamarata z druhej triedy co ucitela pozna od detstva a su kamosi a ze nech mu to medzi recou spomenie - ze ja o tom neviem ???

miaaaaa

podla mna by si za nim nemala ist,bude to len horsie...

inak len tak mi napadlo,ze moja teta mala kedysi v triede spolužiaka a on zacal chodit s profesorkou pritom on mal 17 a ona tiez tak 26 (neviem presne),neskor sa zobrali,teraz uz maju spolu deti,dom,spolocny zivot...
lenze v tom obdobi mala ta profesorka velke problemy,lebo vsetci ju zato ohovarali po skole(nasledne nato aj vykopli),tiez ju strasne vela ludi ohovaralo po meste,ale zvladli to,a stale su spolu...lenze to je asi jeden z mala pripadov,co tak skoncil

mataBB

podla mna si bude o tebe myslet ze si svihnuta...a uplne ho tym odpudis..povedzme si pravdu, ktory 29 rocny chlap chce mat nieco so 16 rocnou babenkou? nanajvys ta pretiahne a odkopne..

Truffla

No ved v to dufam :D
Proste bojim sa ze bude mat uz ku mne uplny odstup....
Moze sa stat ze ma vyhodi z kabinetu daj mi pokoj atd .. ??

Myslite ze uz niekto takto vyznal lasku ?? Ako to mam povedat ??

annieee

a šak ked chceš mu to povedať, tak choď za ním do kabinetu vystihni moment ked tam bude sám a povedz mu to! my nemožeme vedeiť, ako bude reagovať, kedže ho nepoznáme, ale nečakaj od toho, že sa ti hodí k nohám a vyzná ti lásku :)

Truffla

Uz 2 roky ma priatelku .... A mozem to skusit ??? Alebo cez niekoho ked to poviem ???
Ale ja strasne by som mu to chcela povedat, mam to skusit ???
Nemoze sa stat ze sa jeho pohlad na mna uplne zmeni ???

Ja CHCEM aby to vedel

Bibko

A este Ti povie, ze aj on Ta ma rad ako ziacku a ze si velmi fajn, ze si raz urcite najdes partnera ktory Ti bude vyhovovat.. A mozno ho doma caka zena a dieta, len o tom nevies.

jajka001_

asi by sa zasmial
alebo len usmial, potlapkal ta po pleci a povedal ti nech to rozchodis
alebo povie nieco velmi vychovne v tom zmysle ze si este mlada naivna baba a ze to sa stava, ze si ho idealizujes a ze mu to velmi lichoti