Učiteľ - láska - budúcnosť

Príspevok v téme: Učiteľ - láska - budúcnosť
Truffla

Ahojte mam 16 a paci sa mi uz polroka ucitel a ten ma 29.
Je uzasny, vzdy ho sledujem po chodbach a na hpdinach ako sa usmieva, ako sa sprava. Je proste dokonaly....
Ked s nim mame hodinu, boli ma brucho a som strasne nervozna. Ked od neho nieco potrebujem, uplne som nema cervena...

Viem ze poviete ze je to platonicka laska, no na skole ma cakaju este 3 roky. Uz budem mat viac ako 18, moze z toho nieco byt ?

Mam chut mu to povedat, stale sa mi o nom sniva, ked som vedla neho mam chut ho pobozkat, a cakat ako by reagoval.

Neviem co mam robit, je mi z toho do placu kazdy jeden den ze nemozme byt spolu. Alebo mozme ? Mam soncu ? Po 18 ? Alebo po skonceni skoly?

Co by spravil ak by som ho pobozkala a povedala co k nemu citim?

Prosim o radu... Vdaka

bibi123

Truffla-ale starsi muz so sebou prinasa aj dospelacky zivot, muz v strednych rokoch(aby sa nam jajka neurazila:D)si chce uzivat a urcite nebude cakat 5 rokov na prvy sex:O)))
inac, co sme boli 5 kamaratok, co sme mali na strednej o 10-18 rokov starsich partnerov, tak dvom kamoskam zomrel otec, jednej pracoval dlhe roky v zahranici a ja a este jedna kamoska sme mali fantastickych otcov, tak sme hladali nahradu a 16rocny chlapec sa nesprava vyzreto ako otec.. Preto si myslim, ze na tom nieco bude. Inak z menovanych 3 vztahy vydrzali dodnes...

jajka001_

truffla mne sa tiez pacili aj starsi muzi - herci, alebo aj ti ucitelia ale jednoducho som si uvedomovala ze som pre nich primlada a oni pre mna pristari. mozes ich obdivovat aj mat rada, cely zivot, partnersky vztah je ale o niecom inom. ved skus sa s nim porozpravat ale nie tak ze mu hned vyznas lasku, spriatelit sa, ak sa to da, a potom uvidis ze ci vobec mate nieco spolocne alebo je to len v tvojich snoch a predstavach :)

sansara

Truffla...ono to vždy nemusí byť tak, že keď sa Ti páčia starší muži, že ťa priťahujú...že je to len "to" psychologické - chýba/l Ti mužský vzor atd
Proste to môže byť preto aj tomu tak, že si emocionálne osobnostne vyspelejšia a rovesníci z Tvojej blízkosti nemali šťastie ťa zaujať natoľko, aby si sa nimi nadchla, aby ťa očarili okúzlili atd
Proste máš 16r a chlapci-rovesníci v tomto veku sú osobnostne ešte niekde inde, proste Ty už rozmýšľaš ako žena a oni ešte stále ako nedospelé deti/adolescenti. Toto sa postupne rokmi vykompenzuje a vyrovná, ale teraz je tomu tak ako je. Takže buď si ešte počkáš a dovtedy sa zameriaš na niečo iné (štúdium záujmy koníčky jazyky šport atd atd), alebo si nájdeš niekoho vo veku, ako si písala, že ťa takýto muži priťahujú...ale tam to zas len bude o inom, lebo potreby plány záujmy týchto mužov sa nemusia zhodovať s Tvojimi potrebami možnosťami a záujmami, ktoré im budeš môcť ponúknuť poskytnúť a dať

Truffla

Ale mne sa zda, neviem ci je to mozne, ale ono mne sa pacia muzi ale ono sa to rokmi povecine nemeni, myslite ze sa to o 10 rokov vyrovna a budu sa mi pacit ROVESNICI ??
Alebo to pojde hore ??

Teraz je to tak ze: pacia sa mi herci vo veku okolo 35 rokov ale aj eden co ma 54 ale tak u hercov to berem

No co sa tyka ludi okolo mna su to od 29- 40 a tak to je uz roky

A blbe je ze mi je doplacu z toho ze ucitel nemozem mat, ze ho szretnem kazdy den a viem ze tam to konci, je to desne :-/

Je to LASKA ?? ale taka ozajstna ... Ako spoznam cI je to len take alebo je to ozajstne ??

perlicka23

necitala som ostatne prispevky, no myslim, ze ak chces, tak mas sancu. Konkretne na nasej skole je vsetkym znamy jeden vztah profesora so studentkou stvrteho rocnika (teraz mu odchadza, tak neviem co bude bez nej robit, lebo je asi jedina s ktora ho bere :P ) a aj v nasej rodine sa stal pripad (daleky pribuzni) ze si vzal profesor svoju ziacku. Asi az dvaja alebo traja moji praujovia z neviem kolkeho kolena :D ale sme s nimi v kontakte a teraz uz maju vyse 70 (ona samozrejme asi o 15 alebo viac menej kedze je to jeho byvala ziacka) a ziju v pohode. Ono sa to len v pokrocilejsom veku prejavy ten vekovy rozdiel ale ak vam to nevadi tak nevidim problem :D drzim palce :D

Truffla

Ale ked mne sa este NIKDY nepacil moj rovesbik... Vzdy to bol muz ktory bol starsi min. O 10 rokov...
Nechapem sa... Ocina mam najlepsieho na svete ! Mne nechyba muzsky vzor.
Stale sa len trapim ked sa mi pacia takyto stari ... Mna by ank nenapadlo chodit s nejakym pubertakom , viete mi to vysvetlit ? Preco len stary a stary muz ??

Ked moja kamoska ma kazdy tyzden noveho frajera chpdit pit fajcit rozmysla nad tym kedy sa snim vyspi , na prvom stretnuti sa bozkavaju a ani sa nepoznaju. A len sa po rozchode kazdy tyzden trapi.... Mna taky vztah nezaujma, nechcem frajera chcem vazny vztah a pre mna je taky vztah len s dospelym muzom.

Potom ma nelaka ani aby som s niekym spala, nechcem fajvit, nechcem pit....... Som divna ??? Som divna ze nechcem zazivat tie detske skusania alkoholu atd.... Nechcem skusat kazdeho pubertaka? Ze chcem mat rozumneho starsieho chlapa ???

jajka001_

stary muž :DDD
on sa ti moze pacit, preco nie...aj mne sa pacievali niektori ucitelia. ale tam to aj skoncilo, ani ma nenapadlo to nejak riesit :)

Laurina22

Nie si divna,ja som taka ista,tiez mi nechyba muzsky vzor.Ale dam Ti jednu rado zo zivota.Ak to zostane aj v starsom veku,ze ta budu pritahovat o dost starsi muz,daj si na nich velky,naozaj velky pozor.Pretoze ked to starsi muzi vycitia,ze sa pacia apritahuju mladu babu,zacnu to zneuzivat a vela krat ta potrapia v zivote.Ano,su skuseni,ale aj velmi,velmi prefikani.

Truffla

Ale ked mne sa este NIKDY nepacil moj rovesbik... Vzdy to bol muz ktory bol starsi min. O 10 rokov...
Nechapem sa... Ocina mam najlepsieho na svete ! Mne nechyba muzsky vzor.
Stale sa len trapim ked sa mi pacia takyto stari ... Mna by ank nenapadlo chodit s nejakym pubertakom , viete mi to vysvetlit ? Preco len stary a stary muz ??

Ked moja kamoska ma kazdy tyzden noveho frajera chpdit pit fajcit rozmysla nad tym kedy sa snim vyspi , na prvom stretnuti sa bozkavaju a ani sa nepoznaju. A len sa po rozchode kazdy tyzden trapi.... Mna taky vztah nezaujma, nechcem frajera chcem vazny vztah a pre mna je taky vztah len s dospelym muzom.

Potom ma nelaka ani aby som s niekym spala, nechcem fajvit, nechcem pit....... Som divna ??? Som divna ze nechcem zazivat tie detske skusania alkoholu atd.... Nechcem skusat kazdeho pubertaka? Ze chcem mat rozumneho starsieho chlapa ???