Ake telove mlieko na suchu pokozku?

Príspevok v téme: Ake telove mlieko na suchu pokozku?
alzbeta503

Ahojte damy a slecny...mam problemy so suchou pokozkou, len co sa natriem klasikou modrou mastnou niveou ktoru pouzivam vkuse, tak do piatich minut mam suchu pokozku spat.na predkoleniach mam az nieco ako supinky, a uz som zufala..poznate nejake super telove mlieko ktore mi pomoze ??
prosim vas o rady....
dakujem :)

Bebata

Použivam bambucké maslo s trochou Nivea telového krému pre deti - zmiešané dokopy. Natriem sa po sprche a až do druhého dňa pred ďalšou sprchou mám pleť takmer mastnú - hlavne na nohách sa tá mastnota udrži dlhšiu dobu. BAMBUCKÉ maslo len originál KARITÉ NERAFINoVANÉ!

Cecili

Pravda, na vlhke telo olej je najlepsi, takisto som sa natierala aj v oboch tehotenstvach a ani jedna stria. Olej som v tehotenstve aj teraz kupovala tento -odkaz odstránený-

veravera

Skuste mlieko od firmy Ziaja, na Notine necelych 5 Eur. Ja som po dlho hladani spokojna. Vsetko ma totizto stipka:-)

Betka31

Mne tiež vyhovuje kozmetika s kozím mliekom. Pokožka je po nej hydratovaná, jemná, naozaj skoro ako detská pokožka

Mama123

Mám deti s atopickou kožkou a kupujem im kozmetiku Linola. Občas sa ňou natriem aj ja apokožku naozaj hydratuje

Milena39

Výborné je telové mlieko Naomi BioCosmetics. Je prírodné, obsahuje výťažky zo ženšenu, kostihoju a zlata

Olga40

Na suchú pokožku sú výborné oleje - kokosový, arganový, olivový. Takže je dobré vyberať sprchové gély či telové mlieka na báze olejov

Zuzana 37

Súhlasím Katarína, kozmetika s kozím mliekom je na suchú pokožku úplne super. Ja používam kozmetiku VIVAPHARM a je výborná