najlepšia cestovka

lost

na slovensku neplati, ze si zalozim firmu a venujem sa jej dlho, teda planujem ju predat detom, venovat sa tomu dekady, az storocia (takto stupa realna cena niecoho, solidna znacka a kvalita, skusenosti(!))

tu bezny podnikatel nechce , respektive PLACE AKO BABATKO, ze joj mam len 5-10% zisk rocne, joooj... tka malicko

tu chce kazdy stovky, ak nie tisice percent..

takemu "podnikatelovi" odporucam navstivit las vegas.. tam si moze zarobit aj miliony percent, ak na ma to gule.

skoda ze, takto sa im moze darit snad len na slovnesku (a mozno dalej na vychod)..

lost

preoc maju vysoke ceny?

lebo bezny kvazi-podnikatel SLOVAK sa chce dostat za vodu prakticky za tyzden.

cize nakupi v nemecku dovolenku za x a preda to za x +100 az 250 percent.

to je podnikanie po slovensky.

teraz si vezmite, ze toto sa robi s:
- oblecenim (VSETKO)
- elektronikou (kurz USD:EUR je vzdy 1:1 ak nie horsi v realite je 1,40:1,00)
- dovolenkami

napr, minuly rok vyhral ze "podnikatel roka" ten typek, co vlastni exisport a viete za co?
za to ze nakupi v anglicku za 5 libier a dovezie na slovensko za 5 penci, a prepise cenovku na 15 eur.

takto sa u nas podnika a takto vnimame najlepsieho podnikatela :D

lol

akoze ten typek fakt, uplne ze fakt, tak brutalne vela spravil pre slovensko, tak vela vytvoril ze az....

cize toto je cisty absurditan a nemam k tomu uz slova :)

postav bytovku, drz cenu umelo hore, marza cca 70-150% bez problemov. postav to nelegalne a ziskas extra 20-40% k marzi.. a to sa robia este vacsie svinstva.. ze, nebankovky? ;)

luckaaaaaaa

akože nechápem, prečo majú také horibilne vysoké ceny:D či sa tam je zo zlytých tanierov alebo čo:D prehnané....:D najlacnejšia dovolenka cez hydrotour 1200€ a to do bulharska:D

smajliQa

luckaaaaa ved jasne.. ale cez hydrotour moze jazdit tak nejaky papalas alebo nas politik :D a o sature ani nehovorim... z tych lacnejsich su koala, a tatratour,,,, a ponukaju to iste ako ine cestovky ale ovela lacnejsie...

luckaaaaaaaa

my sme nemali 3+1 zdarma. proste ideme ako 4 dospelé osoby, lebo sestra má 16, takže platí plnú sumu. 3300/4 je 825 osoba, - 140 letiskový poplatok, poistenie, ubytovanie vychádza 650 na osobu, alebo tak približne na 11 dní s ultra all inclusive... čo som porovnávala, hydrotour má oveľa drahšie dovolenky, aj satur... a tento hotel je v koale dokonca jeden z tých lacnejších.

soffa

to je vela 3300eur za styroch.fajne vas oblbli.lebo najhorie su take zajazdy ze 3+1 zdarma.a vobec to nie je zdarma.neviem ci isli zajazdy az tak hore,ale mi sme min.leto v tURECKU NA KONCI SEZONY ZA DVOCH ZAPLATILI 1200EUR.SO VSETKYM.A TO KONCIEC SEZONY BOLO 25.8-

luckaaaaaaa

no ďakujeme:) moc ste ma nepovzbudili, ale čo už:) hádam bude fajn:) ináč tá cena je komplet. aj s letiskovými poplatkami a so všetkým... víza atď. aj podľa mňa je to dosť, ale tak pre rodičov je to taká raz za život poriadna dovolenka...