Nikdy som nemala frajera, 18r

Príspevok v téme: Nikdy som nemala frajera, 18r
Lea34

Ahojte , mám už 18 r a nikdy som inkoho nemala. Do 15 r mi to bolo jedno , vôbec som sa tým netrápila .. Potom ked si v 15r nasla moja najlepsia kamarátka priatela , zacala sa vo mne prejavovať závisť. Ked mi vravela ako sa bozkávajú,objímajú ... velmi som závidela .Vela kamarátiek už vtedy mali chlapca a ja nič . Trápilo ma to vtedy a trápi ma to aj teraz .. Predsa len už mám 18 rokov.. Som dosť skaredá tvárou , postavu mám peknú ... Co mám robiť ? .. velmi sa trápim .. Este aj moja 16rocna sestra ma už pol roka frajera .. Pritom vobec nesom uzavretá ani namyslená ani nic .. kedy ste mali vy prvéhu frajera/frajerku ?

vejva

joj joj zase si liones prevratila celu temu na ruby inak mala by si si radsej zmenit nic lebo uz to zacina byt trapne ze v kazdej teme takto dopadnes:-)

lionesssssss

excity, mňa doceňujú až až... až mi je to dakedy trápne... ale ďakujem ti za analýzu mojej osobnosti

a tichou ženou si ma neurazila... dobre sme sa s maminou zasmiali... že keď už mňa niekto nazve tichou ženou, že to už je riadny prúser :D

Excita

Pravdepodobne som ta tou "tichou zenou" urazila,
no ak si taka jedovata aj v realnom zivote, tak je to este horsie...
No moj nazor je taky, ze v skutocnom zivote sa citis nejakym sposobom nedocenena, a preto sa takou chces stat aspon tu :-) Kazdy hlada sposob, ako byt stastny a spokojny, no a ty si spokojna, ked nasieras ludi.. :D Aj to je sposob... :)

lionesssssss

tichá žena :D :D :D odpadla som teraz.... :D :D hej, jasné, ja som úplne nenápadná šedá myška :D a počas dňa povie dva a pol slova a nechávam si kydať na hlavu od všetkých, ktorý prejdú okolo... :D :D

Excita

Moja mila Lioness, neslo o posielanie foto ako takej, ja som bola zvedava na tvoju reakciu a ta nesklamala ani teraz :-)
Tvoj OP a podprsenka ma bohuzial nezaujima, ale jedna vec predsa este ano: si ty k ludom taka vyslovene neprijemna aj nazivo ? :) Silno pochybujem :-)
S najcacsou pravdepodobnostou si jedna ticha zena, ktora v reale nema moznost alebo schopnost vyjadrit svoj nazor, co ta vnutorne stve, a tak si to kompenzujes napr. aj tu :-) ach jaj... p.s. Aj ja som zaujata :D

lionesssssss

excita, inak by si sa čudovala, koľko spoločenských skupín ja poznám, kde je 100% debilov... :))))

takže s tým až tak nesúhlasím, že nemôže byť 99 debilov a 1 normálny... už XY sa mi potvrdilo, že práve tí dementnejší sa zgrupujú a existujú miesta kde je ich koncentrácia mimoriadne vysoká...

len prúser je, že oni si to o sebe nemyslia...

lionesssssss

excita :))))) to posielanie fotky som nemyslela až tak vážne :)))))
skutočne nemám za potreby pozerať sa na dvojmetrovä kobylku a už vôbec nie jej dávať svoju súkromnú mailovú adresu. číslo podprsenky a číslo OP náhodou nechceš? :))))

áno, chodím si sem kŕmiť ego...

Excita

Lioness, mne sa vidi, ze ty cerpas energiu z toho, ked niekoho nastves, ze mam pravdu? ... :))
Ale nie si az taka sebavedoma a presvedcena o tom, co pises...
v inej teme som ti napisala NAPIS MAIL a k tomu si sa uz nevyjadrila, azda si sa zlakla?
A ze ludia na tomto fore su zaujati?
V tom pripade naco tu chodis, ked mas tento pocit?
Krmit svoje ego?
Predpokladam, ze to :)
Pravda je taka, ze 1 debil medzi 100 ludmi byt moze, ale 99 debilov a 1 idealny - to sotva...