Padnuté viečka

ria26

Su lasery na rozne zdravotne problemy ja som hovorila o Laserový resurfacing (lifting) frakcionovaným CO2 laserom - NOVINKA !!!A tým sa daju riešiť aj horne a dolne viecka,no pri nadmernom nadbytku koze je lepsia operacia.Preto je potrebna konzultacia.

ria26

Ahoj ja mam korekciu viečok,čize odstranenie nadbytočnej koze.Robili mi to sice v 40,ale mam kamarátku,ktorej to robili v 21 rokoch.Jednoducho je to dedicna preddispzuícia.Neviem do akej miery máš nadbytočnu kožu,lebo je tu riešenie ešte CO2 laserom spevnenie a podvihnutie hornych aj dolnych viečok,ale najlepsie urobiš,ak si dohodneš konzultáciu u plastického chirurga,lebo len ten môže zhodnotiť,či ti laser pomoze alebo nie.No urcite ta v buducnosti korekcia neminie.Môžem odporučiť Mudr. Zamboj vo Vrabloch tam vie urobiť aj zákrok za 400 eur(korekcia)a ma tam aj laser,alebo v NR,ale tam sú ceny drahšie. alebo mu napiš daj vyhladavac Zamboj a je tam stranka do Vráblov odpovie prakticky hned.

StanleyH

a ked si taka mudra, vies mi vysvetlit preco 22 rocna baba ma vrasky a 40 rocna ne? pravidlo o netvoreni sa kolagenu a elastinu je fakt a nie vymysel, Vymysly su to ze krem obsahuje ucinne latky a tie sa tam vraj dostanu. Nikto nikdy neriesil vyzivu pokozky zvnutra. Lebo nikto nevedel najst tie spravne latky. Takze slecne treba pomoct nielen s vieckami a operaciou ale aj prevenciou a osvetou co velmi malo ludi dokaze davat

StanleyH

geeky... citas vobec moje reakcie? ja sem davam fakty a nejake CTRL C veci, kazdemu pripadu sa staviam individualne a chcem pomoct . Opravujem chybne diagnozy a vyvarujem ludi pred zlymi info

geekygirl7

StanleyH: Ked uz musis dealercit v kazdej druhej teme, tak si aspon poriadne precitaj otazku: Kikina ma 22 rokov, co je do tridsiatky este daleko. Takze ano, asi to bude dedicne.

Kikina: Urcite operuju aj dedicne pripady. Najlepsie urobis ked si napises priamo do nejakeho centra,pripadne sa objednas aj na konzultaciu.

StanleyH

Kikina daj mi tvoj mail, poslem ti nejake linky, ako sa s tym da pomoct. Netvori sa ti elastin a kolagen, skor ako dedicnost , je to obdobie pred zaciatkom 30 roku zivota. Ahoj