Vaša najlepšia push upka

Príspevok v téme: Vaša najlepšia push upka
Fantagiro

Baby, ktoré sa v tom vyznáte, ktorá podprsenka je taká, že prsia zdvihne a pritlačí k sebe? Teda, aby mi vytvorila čiarku medzi prsiami keď mám veľkosť B. Ja sa v tom vôbec nevyznám, doteraz som s tým nemala žiaden problém, len som schudla a spolu s bruchom mi zmizli aj prsia.
Tak ak by ste o niečom dobrom vedeli, najlepšie nejaké e-shopy :)

jankaaaaaaaa

naj push up podpresenky som kupila v new yorkeri . su tak vstrede presite a na vrchu kosicka maju cipku. su v tyrkysovej, ciernej a fialovej farbe,. taka leskla latka a stoja 12,50e cca .. su fakt super. keby mali aj ine farby tak si este kupim

anjelik9

paradoxne mne skôr sedia podprsenky z nejakeho obchodu typu handry z maxu abo činan bo ked si chcem kúpit v normálnom obchode (podprsenky plavky) abo si objednam pušapku napr z halensu no väčšie košičky na podprsenke typu 75a som este nevidela :DDD tam daju polkilovy vyberatelny gelovy vankusik a ked ho vyberies sa v nej aj utopis :) takto si kupim podprsenku 75a az b za par supov a pekne mi sedi :DDD

Freee

Janka nie, ine su, bavlnene, hladke a mali k sebe nahradne ramienka, boli tým ine, ze sa dali rozne uviazat ramienka k letnym satam, aby ich nebolo vidiet, mali ich v bielej, bezovej a hnedej farbe, cca pred mesiacom

Freee

Nedávno boli v letáku v Lidl push-upky uzasne, tak skvele padnucu podprsenku som snad ani este nemala, za nejakych 5 eur, mam 2 a dufam, ze este ich niekedy budu mat, mam velkost 75/B a vacsina bola v tejto velkosti

ako na to

raz tu jedna baba radila a fakt to pomáha..obleč si jednu podprsenku a prsia si vyhoď von..tak aby si mala košíčky akoby zohnuté pod prsiami...a potom si daj druhú podprsenku na to, už normálne...ak nejdeš sexovať a chceš mať super prsia len na imidž, tak to funguje na sto percent.

John R.

Navrhujem vám spýtať sa odborníka v obchode, určite vám rád poradí presne podľa vašej potreby. Niekoho ako je Helena Konarovská
podprsenky.blogspot.com

naduska1234

Aj ja by som bola zvedavá, mam podrpsenky všelijaké čo mi ich nejako zvečšujú ale čiarku som ešte nedosiahla :/