Mám 20 rokov a som panna...som jediná?

Príspevok v téme: Mám 20 rokov a som panna...som jediná?
N.atalia

ahojte, chcem sa spýtať, čo si myslíte ak má niekto už 20 rokov a ešte vždy je panna.
začínam mať pocit, že okolo ma nikto taký nie je. všetky moje kamarátky sú zadané už niekoľko rokov a samozrejme majú už za sebou dosť veľa vzťahov.veľmi často sa rozprávajú o sexe, a vždy keď začnú s touto témou tak sa len pozerám niekde mimo, alebo sa snažím zmeniť tému.je mi trápne povedať im, že ja za sebou ešte nič také nemám..lebo podľa ich názorov je prísť o panenstvo najlepšie tak okolo 15-16 rokov a potom je už neskoro.
nemám problém s tým, že by o mňa nikto nemal záujem, práve naopak.. mám dobrú postavu, vždy okolo veľa kamarátov, rada chodím na všetky možné akcie..jediný problém je v tom, že ja sa nechcem vyspať len tak s niekým koho nebudem ani poriadne poznať, alebo nebudem do neho zaľúbená..aspoň prvýkrát by som to chcela zažiť s niekým na kom by mi naozaj záležalo...mala som dosť veľa chalanov, ale nikdy som sa ani s jedným nevyspala a vždy to vydržalo len veľmi krátko, pretože najneskôr po mesiaci som vzťah (ak sa to tak vôbec dá nazvať) skončila, pretože nikdy som nebola zamilovaná. najskôr mi to až tak nevadilo..veľa mojich kamarátiek mi závidelo, že je o mňa záujem a samozrejme si mysleli,že som sa s každým z tých chalanov aj vyspala..lenže teraz mám už naozaj pocit, že je neskoro, a neviem či sa vôbec oplatí čakať na niekoho výnimočného..bojím sa len toho, že to prvýkrát zažijem s niekým koho nemilujem a budem to ľutovať.jediné čo by som z toho mala by bolo,že by som si mohla povedať, že som už aj ja niekoho mala, pretože tak sa mi zdá, že byť pannou je podľa ľudí v mojom veku nejaká choroba.. čo si o tom myslíte??

Tatiana4567

Ja som prišla o panenstvo v 20-tke s chalanom, s ktorým som už 6 rokov. Sex som mala len s ním a neľutujem. Tam, ked je láska, nie je čo riešiť. Kľudne čakaj a netráp sa, čo má prísť príde, u niektorých skôr u iných neskôr. Ak to bude ten pravý a bude ťa ľúbiť, určite mu nebude vadiť, že si panna aj keby to malo byť v 30-tke. Naopak môjmu partnerovi to imponovalo, že bol mojím prvým.....

<3

Ja si myslím že je to normálne mam 20 Rokov tiež som sex ešte nemal,čakám na tu právu neviem či je to dobré alebo zlé... ale len tak z hocijakú ženu by som to asi nedokázal.. :D proste musí to byť osoba ktorú mam rad a ju ľúbim.

paganstorm

nenormalne to podla mna začne byť až po 30tke :-D poznám baby ktoré majú 20 a viac a su panny a spavať s niekym v 15tich mi isto bežne neprijde, ja som čakala do 18tky

´wewe

Je to normálne ja som prišla o panenstvo v 24 a moja sesternica má 30 a je panna, v mojom okolí je veľa takých žien a nie som v sekte ani ničom inom, je to normálne.

jajoju

kludne vyckaj na toho praveho! ked si cakala 20rokov nesprav nejaku blbost ktoru budes potom lutovat...nie je na tom nic zle ze si v 20tich panna....ja by som skôr povedal ze je to velmi mudre! urcite musis byt skvela baba !

lukot

Ahoj. Ja som tiež chalaň a nebudem písať, že prvý krát je to, čo si musíš chrániť pre pravého ... bla bla. Je dobre čakať dlhšie - spoznať sa - s priateľkou sme "čakali" 4 roky kym som ju v podstate prvý krát vydel nahú - a hral sa s ňou. sex prišiel o niečo neskôr. Lúbim ju a do ničoho som ju netlačil - takže ak ta miluje a myslí to s tebou vážne tak vydrží - ved do "smrti" si ešte sexu užijete. Ak to myslíš ty s ním vážne tak by si sa nemusela ponáhľať - nie preto že si to chceš nechať pre seba pre toho pravého - chlap to može zle pochopiť - proste práve preto že máš toho pravého by si si to mala odložiť - a ak si ty pre neho ta pravá tak to pochopí a bude súhlasiť a nenaliehať. A prvý krát pre chlapa - emócie - také aké pri každom sexe s osobou ktorú miluješ. prvý krát to nebude pravdepodobne nič moc - krátke, bez nejakých polôch - nechceš nič pokaziť (klasika misionárska). Priateĺka tvrdí tiež, že prvý krát - nejak to nepociťovala - proste to prišlo a bolo to fajn ale teraz je to ďaleko lepšie. Prvý krát je individuálne precítenie ale neber to tak že nikoho až kým si nebudem istá - proste sa spoznávajte - a keď spoznáš jeho a jeho okolie - lebo to dosť svädší o ňom - a keď príde čas príde to ...