Velke pysky ohanbia, je to odpudzujuce?

mlady

to musi bit jednoznacna krasa inak sa to neda povedat a ti traja parteri su magori sory za viraz ale urcite to tam dolu mas prekrasne viem si predstavit ako ti to tam visi a aki krasni pocit to musi mat ked to drzis v puse ... jednoznacne sa stim netrap ,,,, je to urcite boske

maruska123

a aku radu chces? svoje pysky nezmenis...ked je debil a zalezi mu len na tom, tak to s takym by som nechcela mat nic spolocne

anonymka_95

AHOJTE PROSIM POMOZTE MI:(( mam 16 rokov a priatela s ktorym to chcem vela krat skusit... ale velmi sa bojim co povie ked zbada moju posvu mam velke pysky :(( .... bojim sa ze ma necha ... chodil smojou kamartkou pred pol rokom a ked isiel jej tam dole tak sa mu to zdalo cudne lebo zevraj ju ma velku ... bojim sa ze dopadnem aj ja takto :((( uz bola taka situacia ked sme to chceli obidvaja ale ja som nakoniec nechcela llebo som sa bala ze ma posle do riti :(( prosim poomozte mi :((

maximus

a co sa tyka bajkovania ... pravdepodobne asi len zle nastavenie, resp. vyber sedla ... skus fizik - maju aj damske modely a vedia preco ich robia :)

maximus

No neista nerob ziadne hluposti!!! Ziadna uprava, nakoniec zistis, ze porusenie nervovych zakonceni Ta oberie o vsetky vnemy a zostanes necitliva. Poznam jednu co chcela mat velke pysky a dala si do nich napichat bottox. Odvtedy absolutne nic neciti. Proste zle. Toho mumaka posli k vode. Nie je nic lepsie ako krasne velke pysky a ked vnutorne vytrcaju cez vonkajsie ... tak to som uplne uneneseny. Proste to zboznujem. Preco ja nemam stastie na priatelku s takou krasnou muslickou? Chcem ju vidiet! maxim@orangemail.sk

smajliQa

no tak baby prebudte sa!!!§ operovat si vacsie pysky,?, sisi???
a partner kvoli vam pojde na zvacsenie penisu?? tiez ne!!!!

1987

Mne sa pacia vacsie... Ked su male nevadi... Ked privelke nevadi... Ale ked tak 1-2,5 cm pretrcaju ked ma zena spojene nohy... Uuufh tak som mimo... :-] ale kazdemu sa ine pacia...