stalo sa vam ze menstruacia neprisla nacas aj napriek tomu ze uzivate hak?

Jaja18

ja som tiez pisala gynekologovi a web antiko.com a on mi povedal ze by som mala zmenit HAK lebo to ja vysokodavkova. Ja mam problemy s hormonmi mam vela testosteronu aj preto uzivam HAk

jankaaaaaaaa

ja v skutocnosti niesom janka :)) tu na fore mam rozne nicky, ani neviem preco.
no tak som zvedava ktorej z nas pride skor menzes :D

jankaaaaaaaa

Jaja18: to si ma ukludnila ze ti vynechal menzes a nebola si tehotna, ale teraz asi tiez niesikedze ste pouzivali aj prerusovanu suloz.

jankaaaaaaaa

mataBB: to je dost mozne :D aj ked ja mam taky organizmus ze bez hak mi nechodila uplne pravidelne menstruacia a niekedy mi meskala aj dva-tri tyzdne...

Jaja18

praveze cim dlhsie uzivam HAK tak tym s ami stale pouva den kramov. Na zaciatku uzivania som dostavala vo stvrtok a teraz posledne mesiace az v nedelu... pricom poslednu tabletku beriem v pondelok

mataBB

podla mna sa prlis stresujes na zaklade tej temy, ze baba otehotnela ked brala jeanine...stresujes sa a aj kvoli tomu mozno nemas kramy

Jaja18

mne sa nestalo ze mi vynechal menzes 2 krat po sebe. Uziam HAK rok. Menzes mi vynechal najprv pred pol rokom a teraz az

jankaaaaaaaa

ale teraz naposledy som uzivala len jeden blister. teda ze som uzivala dva naraz, potom prisla silna menstruacia, potom som zacala nomralne s novym, v druhim tyzdni som vynechala tabletku a skoncila som nroamlne po jednom blistri s uzivanim..