Zažila som smrť?

Príspevok v téme: Zažila som smrť?
veve..

Dobrý deň.

Asi viem, ako vyzerá smrť...

Mala som \\\"zážitok\\\"...Spala som, zobudila som sa o 3 ráno a nemohla som sa hýbať.
Nedokázala som pohnúť ani rukou a ani nohou...ničím...čítala som, že je to spánková paralýza,ibaže...
keď sa mi to dialo, tak som videla pred sebou nejaké geometrické pohybujúce sa tvary a aj nejaké svetlé lietajúce guličky, ktoré som vnímala ako anjelov v tom momente...
Z čoho som mala nepríjemný pocit bolo, že v tom stave si môj \\\"duch\\\" sadol, pozrela som sa na seba-na telo a naspať si lahol ten duch, v tom momente som si myslela, že som umrela, najprv ma pochytila panika, že už nežijem, že toto je smrť a potom taký zvláštny pocit, že keď toto je smrť, tak asi niečo existuje a v zapatí som sa začala upokojovať.
Po pár sekundách ma pochytila zase panika, že čo mám teraz robiť, keď som mŕtva, ako budem vedieť, kam mám ísť a snažila som sa komunikovať a zrazu som sa mohla začať hýbať...keď som sa \\\"prebrala\\\" k životu, tak som začala mimovolne plakať...
No a dôvod prečo píšem je ten, že sa mi to stáva tak asi 2 krát do mesiaca, teraz som pokojnejšia, nechytá ma už taká hrozná panika ako poprvé...