Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
Luckasweet

S priatelom sme sa vcera maznali,nemali sme pohlavny styk,ale urobila som ho rukou a vystriekal sa mi na brusko.Ked som vstala,ze idem do sprchy,ejakulat mi stekal po brusku az na vaginu.Ked som sa sprchovala,pouzila som sprchovaci gel a potom ejakulat s penou pri umyti vodou stekal tiez po vagine.Je mozne takto otehotniet,bez pohlavneho styku?

Domuska_xD

Luckasweet - ja síce niesom taká skúsená ako sú títo ludia alebo ako sa aspon tvária že sú.. ale pravda je že spermia na vzduchu neprežije.. takže niesi tehotná nemusíš sa báť:)

Domuska_xD

Bože ludia prestante! .. Ona má chúďa strach a vy tu do nej ešte hubujte.. Normálne sa spýtala, nato je to tu predsa.. Nie aby si z nej niekto robil srandu..

lionesssssss

ja nikdy nepochopím tomu, že keď niekto raz jasne napíše že NEMôŽE, na čo sa opýta ešte raz to isté ????

kks, ako by ti asi tie spermie stiekli do vagíny, ty trubka...

používaj hlavu...

Luciasweet

Ak dostanem menstruaciu normalne na cas,normalnej intenzity nemusim si robit tehotensky test?Takze to nie je mozne,ani ked ten ejakulat stecie po vagine do sprchy?Proste ked stecie po vagine nemoze sa to dostat dnu a oplodnit to zenu?

jankaaaaaaaa

ale uz len to ze ti to tam vtiect nemohlo, to by ti musela ta voda so spermiami "vyliezt" sama hore od posvoveho vchodu az hore do maternice. sak to je uplne nelogicke, nerealne, nemozne