Klub nudných moralistov

Príspevok v téme: Klub nudných moralistov
lionesssssss

-ak nie je Vašim obľúbeným druhom zábavy opiť sa tak, že sa ráno musíte za seba hanbiť, ale viete piť s rozumom
-ak si myslíte, že drogy sú zlé
-ak si myslíte, že tr.kať v trojke tiež nie spôsob, ako by ste chceli vyplniť piatkový večer
-ak vám vadia špaky od cigariet na chodníkoch a pri zastávkach
-ak nemáte problém pustiť sadnúť si staršieho človeka v autobuse
-ak vám neprídu veľmi vkusné videoklipy kde sa z piatich záberov tri a pol krát musíte pozerať na polonahé ženy a detailné zábery ich prirodzenia v plavkách
-ak sa viete zábavať a odviazať na úrovni aj bez vyššie spomenutých vecí a necítite sa napriek tomu starý, chorý, dementný, staromódny ani prudérny

pridajte sa do "klubu nudných moralistov"...

po dnešnej výmene názorov v istej téme sa nestačím čudovať, za čo všetko dokážu niektorí mladí ľudia označiť človeka, ktorý sa správa slušne...

Whale

Nepijem, nefajcim, nedrogujem, nesexujem, tak nexijem? ale ba..

(aj tak bude raz koniec sveta tak sa to vsetko vypari)

whee.ee

- Viem sa zabaviť bez alkoholu a teda perfektne, navyše rada robím vodiča, ale občas si aj ja niečo vypijem, vyhodím z kopýtka, samozrejme pri všetkej počestnosti, hanbiť sa rozhodne nemám za čo :D

- Drogy neuznávam ... Ale každý má svoj rozum, aby sa rozhodol, čo je pre neho "to najlepšie"...

- Trojka vo vzťahu, ktorý je založený na láske, nemá čo robiť...

- Fajčím, ale ešte zatiaľ viem, na čo sú popolníky a odpadkové koše :D

- Určite nemám :)

- Už dlhú dobu hovorím, že je všade samý sexizmus, nevkusné.

- Som veľmi mladá, staromódna teda určite nie, vkusná, elegantná, zamilovaná, plná radosti zo života, úprimná, zaťažená na vysoké opätky, čiernu linku a dlhé vlasy, haha :D

lost

1. nepijem neriesim :D
2. "nie su zle" ved je to len chemia :D ale ano su zle
3. a preco nie rovno v pente? po tejto otazke vlastne ani neviem preco som to este neskusil :D
4. ano vadi mi to tak ako vadia psie vykaly onym ludom.
5. preco nie? ked stojim na vlastnych nohach, zijem viac ako ked sedim na zadku (to iste o ako extremny chlad, teplo, avsak nie bolestive veci)
6. tiez ma tieto klipy uz unavuju, nemaju ziadnu pointu, lacne klipy :) baby stoja 20eur, maju ich tam 5 co sa stale obmienaju, kamera stoji 100eur z pozicovne a maju profi klip... na hudbe zalezi, ak je dobra, klip je irelevantny, malokedy dokaze klip zachranit hudbu :)

inac kto je predsedom klubu? :D mozem byt podpredseda? :D a co potom, budeme sa nudit spolocne? :D