Klub nudných moralistov

Príspevok v téme: Klub nudných moralistov
lionesssssss

-ak nie je Vašim obľúbeným druhom zábavy opiť sa tak, že sa ráno musíte za seba hanbiť, ale viete piť s rozumom
-ak si myslíte, že drogy sú zlé
-ak si myslíte, že tr.kať v trojke tiež nie spôsob, ako by ste chceli vyplniť piatkový večer
-ak vám vadia špaky od cigariet na chodníkoch a pri zastávkach
-ak nemáte problém pustiť sadnúť si staršieho človeka v autobuse
-ak vám neprídu veľmi vkusné videoklipy kde sa z piatich záberov tri a pol krát musíte pozerať na polonahé ženy a detailné zábery ich prirodzenia v plavkách
-ak sa viete zábavať a odviazať na úrovni aj bez vyššie spomenutých vecí a necítite sa napriek tomu starý, chorý, dementný, staromódny ani prudérny

pridajte sa do "klubu nudných moralistov"...

po dnešnej výmene názorov v istej téme sa nestačím čudovať, za čo všetko dokážu niektorí mladí ľudia označiť človeka, ktorý sa správa slušne...

lost

dostal... ale nechce sa mi to ani triedit :(

skor nez si zacnem vychutnavat ich chut pride na vyplutie kostky a su prec :(

lost

tieto ceresne nestoja za hriech, ba ani za zber :(

su male, nie kazde ciste a triedenie trva vecnost...

ja si pockam na tie normalne velke..

smajliQa

ty mas bednicku ceresni?, to odkial?? si kupil?, ci dostal???

no oni mozu byt postriekane, ale ked sa umyju, nic mi nehrozi :)))

lost

smajliQa

len pozor na to ci nebudu postrekom osetrene ... tusim ze je to jedovate az 2 tyzdne po postriekani (i ked neviem ako velmi jedovate)

a niekde na trhu sa nedaju kupit ?

ja tu mam za 1 bednicku, ak chces, poslem :D

smajliQa

lost dnes som isla zas okolo tych ceresni.... ja uz to fakt asi nevydrzim a normalne tam vyleziem na ten strom ked pojdem z roboty...

jajka001_

ale nie, vstala som o pol desiatej ale na mna je to fest neskoro, a kym sa rozhybem...o jednej mam v nedelu este rano :)